apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis  
Spausdinti Spausdinti  
Keltų bilietai
 

Keltų bilietai internetu – sprendimas taupantiems laiką
Keltų bilietų įsigijimas internetu – paprastas ir patogus, jei pasirenkama internetinė svetainė Keltų bilietai. Ši kompanija yra viena pirmaujančių keltų pardavėjų Lietuvoje ir Europoje: nors kompanija yra nedidelė, tačiau veržli ir atsakinga, kas visada leidžia judėti į priekį. Tai yra tarptautinė įmonė, kuri savo veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir kaimyninėse šalyse – Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Rusijoje.

Greitas ir paprastas keltų bilietų užsakymas
Apsilankę skiltyje Keltų bilietai internetu labai greitai galėsite užsisakyti keltų bilietus. Galėsite pasirinkti jus dominančią kelionės kryptį – paspaudꠄPasirinkite reikiamą maršrutą“ matysite, kokios yra siūlomos kelionių kryptys, tad galėsite nuspręsti, ką vertėtų pasirinkti. Siūlomų kelionės krypčių pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad visada yra galimybė nuspręsti, kuris pasirinkimas būtų iš tiesų palankus. Jei norėsite pirmi sužinoti apie įvairias naujausias akcijas, galėsite užsiprenumeruoti naujienlaiškį – tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą.  Parduodamus keltų bilietus galėsite įsigyti keliais būdais – internetu, elektroniniu paštu arba telefonu, todėl galėsite pasirinkti tokį sprendimą, kuris jums būtų palankiausias. Jei nuspręsite užsisakyti kelto bilietus internetu, tereikės užpildyti trumpą formą, patvirtinti užsakymą bei jį apmokėti. Siūlomi keli atsiskaitymo būdai – tą galite padaryti naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema, „Paysera“ ar „Paypal“. Garantuojamas saugus ir greitas atsiskaitymas internetu, tad galite net neabejoti, kad tai pavyks greitai ir sklandžiai.

Kelionės pritaikytos ir neįgaliesiems
Keltų bendrovė rūpinasi, kad neįgaliesiems kelionės nesukeltų nepatogumų, todėl  keltai yra specialiai tam pritaikyti. Neįgaliųjų vežimėliams yra pritaikyti liftai, nuvažiavimo rampos, taip pat kiekviename kelte yra įrengta bent viena kajutė, skirta neįgaliems žmonėms. Jei yra poreikis užsisakyti neįgaliems žmonėms pritaikytą kajutę, susisiekite telefonu ir įsitikinkite, kad ji dar nėra užimta – atliekant rezervaciją nėra nurodoma, kad ji skirta neįgaliesiems. Visada rekomenduojama iš anksto pasidomėti, ar neįgaliesiems pritaikyta kajutė yra laisva – jų skaičius keltuose yra labai nedidelis. Taigi, kuo anksčiau kreipsitės, tuo didesnė tikimybė, kad kajutė dar nebus rezervuota.

Kelionės su augintiniu
Jei norite keliauti su augintiniu, svarbu turėti gyvūno pasą ir užsisakyti kajutę, skirtą keliaujantiems su naminiais gyvūnais. Kelto bilietų užsakymas vyks taip pat, kaip ir įprastai, tačiau papildomai reikės susisiekti su kompanija ir pranešti, kad bus reikalinga kajutė keliaujantiems su gyvūnais. Paprastai keltų kompanijos keliaujančių su augintiniais prašo rezervuoti visą kajutę – tai užtikrins visų keliautojų patogumą, ir nekils jokių nesusipratimų. Kelionė su augintiniu paprastai nekainuoja papildomai – tereikia įvykdyti nurodytas sąlygas.

Dažnai kursuojantys keltai
Skiltyje Keltų bilietai internetu rasite informacijos, kaip dažnai keltai kursuoja tam tikromis kryptimis, tad galėsite pasirinkti, kada ir kut norėtumėte keliauti. Pavyzdžiui, keltas kryptimi Helsinkis-Talinas Keltas Talinas - Helsinkis  kursuoja net 38 kartus per savaitę, tad tikrai visada galima pasirinkti tinkamiausią kelionės laiką.  Galėsite tinkamiausio pasiūlymo ieškoti pasirinkdami kryptį arba įvesdami išvykimo uosto arba  tiesiog dominančio išvykimo miesto pavadinimą. Jei pasirinksite pastarąjį paieškos variantą, taip pat galėsite nurodyti, kas jus domina – kelionė tik į vieną pusę ar į abi puses, keleivių skaičių, kelionės datą, ir tai, ar keliausite ir su transporto priemone (tai patogu dėl to, kad nuvykus į svečias šalis nereikia rūpintis transporto priemonių nuoma ar visuomeninio transporto tvarkaraščiais). Paspaudꠄieškoti“ netrukus rasite palankiausius pasiūlymus, ir galėsite pasirinkti jums labiausiai tinkantį pasiūlymą.

Keltų tvarkaraščiai
Skiltyje „Keltų tvarkaraščiai“ Keltų tvarkaraščiai rasite informacijos, kokiu laiku kursuoja keltai. Kai žinosite tikslų kelto išvykimo laiką, planuoti kelionę bus galima dar paprasčiau. Taigi, čia galėsite rasti įvairių keltų kompanijų tvarkaraščius, kurie padės jums paprasčiau orientuotis, koks bus išvykimo laikas. Visada svarbu nepavėluoti, nes keltai paprastai išvyksta laiku. Šioje skiltyje labai greitai galėsite rasti populiariausių keltų krypčių tvarkaraščius, todėl žinosite tikslų kelionės laiką.Keltų tvarkaraščiai yra nuolat atnaujinami, todėl galite nesibaiminti, kad informacija gali būti pasenusi. Keltai visada laikosi tvarkaraščių – tačiau kartais kelionė gali prasidėti kiek vėliau, jei tam nebus palankios oro sąlygos, ar vandenyje susidarys keltų spūstys. Vis dėlto, taip nutinka itin retai, tad laikykitės tvarkaraščio, ir nevėluokite. Registracija į keltą paprastai yra pradedama likus 3 valandoms iki išvykimo, o baigiasi likus 45 minutėms. Registracijai skiriamas laikas  gali kiek skirtis, priklausomai nuo kelionės krypties bei pasirinktos bendrovės. Įsigiję bilietus tikrai gausite visą svarbiausią informaciją, todėl žinosite, kada vertėtų atvykti į uostą.

Svarbiausia keltų uostų informacija
Visą svarbiausią keltų uostų informaciją rasite skiltyje Keltų uostų informacija . Kelionės metu uosto terminalas yra tarpinė stotelė: kaip kelionės traukiniu ar autobusu pradedamos stotyje, taip ir kelionės keltu prasideda uosto terminale. Keliaujantiems keltu visada svarbu gauti pakankamai informacijos apie uostus – jei atvyksite anksčiau, tikėtina, kad norėsite pavalgyti, apsipirkti ar pan., tad pasidomėkite, ar terminale yra kavinių bei parduotuvių. Mažesniuose uostų terminaluose paprastai nėra kavinių ar parduotuvių, tad tą vertėtų sužinoti dar iš anksto. Apsilankę šioje svetainės skiltyje galėsite pasirinkti  tam tikrą uostą, ir rasite visą svarbiausią informaciją apie jį. Pavyzdžiui, jei vyksite iš Kylio, čia  Keltai iš Kylio uosto galėsite rasti informaciją apie uostą: kaip į jį nuvykti, ką galima pamatyti Kylio mieste, ir t.t. Taip pat čia yra nurodoma, kaip dažnai keltai kursuoja tam tikromis kryptimis. Skiltyje, kurioje yra pateikiama keltų uostų informacija, rasite informacijos apie įvairių šalių uostus: Vokietijos, Estijos, Švedijos, Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Airijos, Prancūzijos, ir t.t. Šalia nurodytų šalių matysite, kokie yra galimi uostai, tad bus galima pasirinkti jus dominantį. Taip pat palanku pasidomėti, kurioje vietoje yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė – jei į uostą atvyksite automobiliu, čia galėsite palikti savo transporto priemonę. Tam tikrais atvejais aikštelės yra perpildytos ar paprasčiausiai nepatogios, todėl kartais teka ieškoti kitų automobilių stovėjimo vietų. Kai kuriose situacijose palankiau automobilį palikti kur nors kitur, tačiau tuomet vertėt dar anksčiau vykti į uostą, kad spėtumėte palikti automobilį aikštelėje, ir nuvykti į terminalą.

Keltai ir šalys
Dar tik svarstote, kur norėtumėte keliauti? Skiltyje „Keltai ir šalys“ rasite visą jus dominančią informaciją apie įvairias šalis bei galimybes į jas nuvykti. Apsilankę Keltai skiltyje puslapio apačioje galėsite pasirinkti tam tikrą šalį, į kurią norėtumėte nuvykti, ir čia rasite visą svarbiausią informaciją apie dominančią valstybę. Pavyzdžiui, jei planuojate keliauti į Vokietiją, galėsite pasirinkti „Keltai į Vokietiją“, ir paspaudę  nuorodą  Keltai į Vokietiją, galėsite pasiskaityti, ką galima nuveikti nuvykus, kokios yra galimos kelionės į tam tikrus Vokietijos miestus, ir t.t.  Kai turėsite daugiau informacijos apie įvairias galimas kelionių kryptis ir būsite susipažinę, ką galima pamatyti tam tikruose miestuose, nuspręsti, kur vertėtų keliauti, galėsite dar paprasčiau. Prie planuojant kelionę į svečias šalis visada verta iš anksto pasidomėti, ką jose galima nuveikti, ir tai visada gali leisti patirti dar daugiau įspūdžių.

Automobilių nuoma
Keliaujantiems į svečias šalis gana dažnai kyla klausimas, kokia transporto priemone vertėtų nuvykti į viešbutį ar kaip nuvykti iki tam tikrų lankytinų objektų. Vienas palankiausių pasirinkimų – tai automobilių nuoma, nes jums nereikės derintis prie viešojo transporto tvarkaraščių, ir galėsite patys planuoti savo laiką. Išsinuomoti automobilį bus iš tiesų labai paprasta, ir tą galėsite padaryti šioje skiltyje  – Automobilių nuoma. Jums reikės pasirinkti datą, kada norėtumėte pasiimti automobilį, ir kada jį grąžinsite, taip pat reikės nurodyti vairuotojo amžių bei tautybę. Tai padarę galėsite paspausti aktyviąją nuorodą „ieškoti automobilių“, ir netrukus galėsite rasti tinkamiausių pasiūlymų išsinuomoti transporto priemonę. Automobilių nuomą šiandien siūlo iš tiesų nemažai įvairių kompanijų, tad visada bus galima pasirinkti tokias, kurios tai siūlo palankiausiomis sąlygomis. Skirtingų kompanijų nustatytos kainos gali labai varijuoti, tad galite jas palyginti, ir tai leis atrasti geriausias galimybes.

Viešbučiai
Planuojant kelionę visada svarbu iš anksto rezervuoti viešbučio kambarį, ir pasirinkti tinkamiausius pasiūlymus galėsite skiltyje „Viešbučiai“ (Viešbučiai). Gauti geriausius pasiūlymus galėsite iš tiesų labai greitai – vos tik pasirinksite regioną, kuriame lankysitės, ir datą, kada planuojate tą padaryti. Šio polapio kairėje pusėje taip pat matysite miestų pavadinimus, kuriuose galima rasti  siūlomų viešbučių, ir šalia jų yra nurodoma, kokios yra mažiausios nakvynės kainos. Jei kaina yra vienas pagrindinių kriterijų planuojant kelionę, tokiu atveju verta pasidomėti, kokiuose miestuose nakvynės kaina yra viena žemiausių. Tą sužinoti galėsite labai greitai, ir tai gali turėti įtakos kelionės krypties pasirinkimui. Paspaudę ant jus dominančio miesto pavadinimo būsite nukreipti į booking.com svetainę, kur tikrai labai greitai galėsite išsirinkti geriausią viešbučio pasiūlymą, ir beliks tik rezervuoti pasirinktą kambarį tam tikrai jus dominančiai datai.

Keltų kompanijos
Šiandien keltų kompanijų pasirinkimas yra tikrai labai platus, ir tai gali užtikrinti dar patogesnę kelionę. Šiame internetinės svetainės polapyje Keltų kompanijos galėsite rasti informacijos apie didžiąsias keltų kompanijas, tad tai galės padėti paprasčiau pasirinkti tam tikrą keltų bendrovę. Įvairios keltų kompanijos gali pasiūlyti labai įvairius kelionių maršrutus, tad tinkamiausią kompaniją galėsite pasirinkti ir pagal tai, kur yra siūloma keliauti. Taip pat galėsite peržiūrėti ir įvairių keltų bendrovių siūlomų kelionių keltu tvarkaraščius:  pavyzdžiui, jei nuspręsite keliauti kryptimi  Kylis-Klaipėda ir rinksitės DFDS Seaways kompaniją, paspaudę šią nuorodą Kylis - Klaipėda tvarkaraštis rasite kelto tvarkaraštį. Peržiūrėję kelionių datas ir laiką galėsite nuspręsti, kuriuo metu norėtumėte keliauti. Kelionės kryptis  Kylis-Klaipėda yra gana populiari, todėl galėsite pasirinkti patogiausią kelionės datą – keltai kursuoja  net du kartus per savaitę.

Taisyklės ir sąlygos
Rinkdamiesi tinkamiausią keltų kompaniją būkite atidūs – įvertinkite, kokios yra bilietų grąžinimo taisyklės ir sąlygos. Šią informaciją galite rasti polapyje Keltų kompanijų taisyklės ir sąlygos, ir visada rekomenduojama svarbiausią informaciją išanalizuoti dar prieš planuojant kelionę. Deja, ne viską galima numatyti iš anksto, tad svarbu žinoti, ko galima tikėtis, jei pasikeistų planai ar nutiktų kas nors nenumatyto. Šioje skiltyje rasite svarbiausią informaciją apie keltų kompanijų taisykles bei bilietų keitimo ar grąžinimo sąlygas – čia yra pateikiama glausta informacija, ir tuomet, jei norėsite sužinoti daugiau, galėsite paspausti nuorodą, vedančią į konkrečios keltų kompanijos svetainę.

Kyla tam tikrų kasimų?
Skiltyje „Kontaktai“ Keltų užsakymas, kontaktai galėsite rasti informacijos, kokiais būdais galima susisiekti su šia kompanija. Jei kyla tam tikrų neaiškumų, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais, ir netrukus gausite visą jus dominančią informaciją, susijusią su kelionėmis keltu. Taip pat galėsite pasikonsultuoti užduodami klausimą internetinėje svetainėje – čia rasite ir kontaktinę formą, ir iššokantį langelį, į kurį galėsite įrašyti tekstą. Bet kuriuo atveju tikrai greitai gausite atsakymus į visus iškilusius kausimus, ir kelionės planavimas bus tikrai greitas ir paprastas.
 
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika