apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Grafo Kaizerlingo sapnai

Nuotraukų peržiūra

0
Tai, kas rugsėjo 13-ąją 19.00 val. skambės Vilniaus salėje Piano.lt (Trakų g. 9/1) niekaip kitaip kaip stebuklu nepavadinsi! Muzikos stebuklas, atlikimo stebuklas, kultūros stebuklas! Pirmą kartą programą „Grafo Kaizerlingo sapnai“ arba I. S. Bacho „Goldberg – variacijos“ atliks 2 puikūs šių laikų muzikantai: legendinės grupės „Bi-2“ gitaros virtuozas Аndrej Zvonkov ir kerintis pianistas/organistas Аleksandr Veršinin!
J. S. Bacho „Goldberg – variacijos“ – vienas žymiausių ir labiausiai neįtikėtinų kompozitoriaus kūrinių – kviečia, intriguoja ir užburia iki šiol. Galima sakyti, kad šiandien netgi žymiai stipriau. Per daugiau nei 220 metų („Gоldberg – variacijos“ buvo parašytos 1740 metais) žmonija nuėjo tokį ilgą istorinio, intelektualinio, techninio, mokslinio, humanitarinio vystymosi kelią, ir proveržis bei civilizacijos pokyčiai buvo tokie galingi, kad tik dabar mes, naudodami turimas žinias bei lyg apibendrindami įgytą patirtį, galime suprasti, koks visaapimantis ir stebėtinai konceptualus bei šiuolaikiškas yra tas kūrinys – Коsmosas.
„Goldberg – variacijų“ visiškai naujoviško įsisąmoninimo ir atlikimo idėja priklauso Rusijos pianistui, Maskvos valstybinės konservatorijos profesoriui Аleksandrui Veršininkui ir žymiam roko gitaristui Аndrejui Zvonkovui. Jų kūrybinio, muzikiniu tyrimu, tiksliau – ištyrimu, sustiprinto tandemo ir neeilinių ryškių atlikimo bei režisavimo sprendimų dėka gimė šis iššūkikių kupinas galingas projektas, turintis dvi pamatines vertybes: novatoriškumą ir istorinį priėjimą.
Pradžioje „Goldberg – variacijos“ buvo parašytos klavesinui.
Tačiau šiame projekte „Goldberg – variacijos“ pirmą kartą bus atliktos gitara (pritaikymas gitarai – А. Veršinin, А. Zvonkov), nelabai įprastu duetu – klasikinis pianistas ir roko gitaristas. Būtina pabrėžti, kad autorinis I. S Bacho tekstas lieka nepakitęs.
Toks drąsus ir grandiozinis projektas dėl traktuotės naujumo, rimto gilinimosi į istorinę medžiagą, formos keistumo ir daugybės autorinių atradimų, laikomų kol kas paslaptyje, tikrai pelnys ištikimųjų ne tik klasikinės, bet ir roko muzikos žinovų ir gerbėjų dėmesį.
Trumpai apie muzikantus:
Аndrej Zvonkov – gitaristas, vienas ryškiausių rusiško roko atlikėjų plejados atstovų, visapusiškas, gilus, ieškantis muzikantas.
Baigęs su pagyrimu fortepijano klasę muzikos mokykloje, įstoja į Rusijos Gnesinių muzikos akademiją į gitaros klasę, o vėliau į etsrados skyrių. 1995-asiais baigia Gnesinų akademijos Estrados ir džazo meno koledžą.
Jau nuo pirmo kurso Andrejus Zvonkovas pradeda bendradarbiavimą su vedančiais skirtingų žanrų atlikėjais: Оlga Kormuchina, Vladimiru Presniakovu, Igoriu Butmanu, Andrejumi Davidianu, Zemfyra –tai tik dalis bendrų kūrybinių projektų, įgyvendintų per šiuos metus. Su dauguma muzikantų įrašyti albumai.
Nuo 2006 и iki šių dienų Аndrejuz Zvonkovas dirba grupėje Би-2.
Аleksandr Veršinin – Rusijos pianistas, Maskvos P. I. Čiakovskio valstybinės konservatorijos profesorius. Pirmojo tarptautinio fortepiano konkurso „Vladimiro Goroveco garbei“ dalyvis ir specialaus prizo „Už geriausią rusų muzikos inrterpretaciją“ laimėtojas, XI Tarptautinio pianistų Džinos Bachauer (Solt Leik City) konkurso diplomantas.
Baigęs su pagyrimu Maskvos P. I. Čaikovskio valstybinę konservatoriją ir aspirantūrą, buvo pakviestas dėstyti. Jau apie 20 metų ir iki šių dienų dėsto dviejose katedrose. Nuo 2009 metų yra Kurasiki Sakue (Okajama, Japonija) universiteto profesorius.
Aktyviai užsiimdamas dėstytojo veikla, rengia daugybę master – klasių Rusijoje ir užsienyje, o taip pat skiria dėmėsį atlikėjo veiklai, dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose ir gastroliuoja po visą pasaulį: Моnpelje, Gebviller, Reims (Prancūzija), МIDEM festivalis Kanuose (Prancūzija), Kitakiusiu (Japonija), Vokietija, JAV, Pietų Korėja ir kt.
Pianisto repertuaras apima įvairiausių stilių muziką: nuo klaiskinių kūrinių iki džazinių aranžuočių ir improvizacijų bei Scarlati, Mocarto, Betchoveno, Čaikovskio, Šuberto, Šopeno, Listo, Šumano, Ravelio, Debiusi, Rachmaninovo kūrinių. Ypatingą vietą Veršinino repertuare užima Skriabino kūryba: jis atlieka beveik visus šio kompozitoriaus vėlesniojo periodo kūrinius – penkias paskutines sonatas ir simfoninės poemos „Prometėjus“ fortepiano partiją. Nuo 2001 metų Veršininas yra Tarptautinės A. N. Skriabino muzikos bendruomenės narys.
Muzikanto arsenale yra daugybė „gyvų“ įrašų Rusijos radio stotyse, „Radio France“, „NY Public Radio“, prancūzų telekanaluose „Mezzo“ ir „Cenqueime“ bei Japonų telekanale NHK. Išleista daug klasikinės ir improvizacinės muzikos diskų.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.09.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-7115 Privatumo politika