apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Vilniuje 2 genialūs muzikantai atliks genialią muziką!

Nuotraukų peržiūra

0
Pirmą kartą istorijoje rugsėjo 13-ąją Vilniuje
2 genialūs muzikantai atliks genialią muziką!

Ruduo ištikimiesiems Lietuvos muzikos meno gerbėjams prasidės nuo tikrojo koncertinio deimanto! Pirmą kartą Lietuvos istorijoje, Vilniuje, jaukioje Piano.lt salėje (Trakų g. 9/1) 19 val. įvyks dviejų genialių maestro: vieno geriausių 20 amžiaus pabaigos ir 21 amžiaus pradžios planetos muzikantų – gitaristo Andrejaus Zvonkovo ir pianisto, vargonininko Aleksandro Veršinino!
Trumpai pristatyti šiuos unikalius menininkus – muzikinės kultūros pasididžiavimą – neįmanoma; kiekvienas jų yra vertas didžiulės monografijos!
Priminsime, kad Аleksandr Veršinin – Rusijos pianistas, Maskvos valstybinės P. I Čaikovskio vardo konservatorijos profesorius. Pirmojo tarptautinio fortepijono konkurso „Vladimiro Goroveco garbei“ dalyvis ir specialaus prizo „Už geriausią rusų muzikos inrterpretaciją“ laimėtojas, XI Tarptautinio pianistų Džinos Bachauer (Salt Lake City) konkurso diplomantas.
Baigęs su pagyrimu Maskvos P. I. Čaikovskio valstybinę konservatoriją ir aspirantūrą, buvo pakviestas dėstyti. Jau apie 20 metų ir iki šių dienų dėsto dviejose katedrose. Nuo 2009 metų yra Kurasiki Sakue (Okajama, Japonija) universiteto profesorius.
Aktyviai užsiimdamas dėstytojo veikla, rengia daugybę master – klasių Rusijoje ir užsienyje, o taip pat skiria dėmesį atlikėjo veiklai, dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose ir gastroliuoja po visą pasaulį: Моnpelje, Gebviller, Reims (Prancūzija), МIDEM festivalis Kanuose (Prancūzija), Kitakiusiu (Japonija), Vokietija, JAV, Pietų Korėja ir kt.
Аndrej Zvonkov – ne tik klasikinės gitaros virtuozas, bet dar ir elektrinės gitaros meistras, pripažinimą pelnęs roko muzikantas, su savo braižu, skoniu, dirbantis su žinomiausia grupe „Bi-2“!
Idėja sujungti muzikinius šedevrus pritaikant juos gitarai ir vargonams/fortepijonui/klavesinui gimė keletą metų atgal, o programa „Grafo Kaizerlingo sapnai“, pagrįsta geriausiais Johano Sebastiano Bacho kūriniais, yra muzikinės kūrybos viršūnė, ji kelia ne tik ištikimų muzikos gerbėjų, bet ir pasaulyje pripažintų žinovų ir profesionalų susižavėjimą! Net ir tas faktas, kad Bachas visa savo esybe – roko kompozitorius, taip pat vaidina svarbų vaidmenį, juk kam, jei ne roko žvaigždei pajausti visą Bacho kūrybos gilumą.
O maestro Аleksandr Veršinin, ne tik žinomas dėl savo stulbinančios atlikimo technikos ir mokėjimo gilintis į muzikos aurą, jis yra vienas pačių plastiškiausių, daug žanrų atstovaujančių muzikantų, kuriam pavaldūs ir klasika, ir džiazas, ir šiuolaikinė muzika!
Būti gitaristo А. Zvonkovo ir pianisto А. Veršinino koncerte – reta sėkmė!!! Tai atsitinka tik „kartą į 100 metų“! Tuo labiau jaukioje 170 vietų salėje! Pasinaudokime laiminga galimybe siela prie sielos, akimis į akis, kvėpavimu prie kvėpavimo pajausti, pamatyti, išgirsti ir pasidžiaugti prisilietimu prie Žymiausių Didžiojo Meno Meistrų!

Bilietai ir vienintelį ir iš tiesų unikalų gitaristo Andrejaus Zvonkovo ir pianisto Aleksandro Veršinino koncertą su programa „Grafo Kaizerlingo sapnai“
rugsėjo 13-ąją Piano.lt salėje (Trakų g. 9/1) parduodami visose bilietai.lt kasose.

Informaciją apie koncertą ir bendradarbiavimą telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 403
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.09.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika