apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
„Verbum musicale“ renginys – literatūros ir muzikos vakaras „Nešu, kaip Dievą, amžinasties naštą - karūną Saulės...“

Nuotraukų peržiūra

0
Balio Sruogos mintys ir drama kartu su tarsi iš dangaus nusileidusia muzika. Programoje: T. Merula, F.Farkas, A.Vivaldi, M.K.Čiurlionio, G.B.Pescetti, K.Vasiliauskaitės, H.Renie ir kt. kompozitorių kūriniai.


Ansamblis „Regnum Musicale“
„Jos tartum keturi angelai, nusileidę į žemę su vienu tikslu: suvirpinti mūsų širdis muzikos garsais“; „ši muzika yra tartum šilti saulės spinduliai žaidžiantys varvekliuose, tartum džiaugsmo ir palaimos pliūpsnis jūsų širdžiai“, – taip ansamblio muzikavimą dažniausiai apibūdina klausytojai.
Šviesaus atminimo Lietuvos poeto, kultūros veikėjo Vaidoto Daunio šeimyninis ansamblis „Regnum musicale“ (Lot.pav. "Muzikos karalystė") – tai žemėje sukurta ir žmonėms palikta vertybė. Talentingos merginos yra šviesaus atminimo poeto ir kultūros veikėjo Vaidoto Daunio dukros: Vita Marija groja fleita, Joana skambina arfa, Kotryna Ugnė griežia smuiku, o Elena – violončele. Ansamblį įkūrė ir jam vadovauja merginų mama smuikininkė Raimonda Daunienė, nukreipusi dukras muzikos keliu ir suformavusi esmines ansamblio vertybes – šeima, tautiškumas ir kultūra.
Muzikos studijas seserys pradėjo Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje. Vėliau studijavo žinomose Europos aukštosiose muzikos mokyklose: Ženevos aukštojoje muzikos mokykloje Šveicarijoje, Amsterdamo konservatorijoje Olandijoje bei Šiaurės karališkajame muzikos koledže Didžiojoje Britanijoje.
Seserys Joana, Vita Marija ir Elena Daunytės apdovanotos LR Prezidento Valdo Adamkaus ir LR Vyriausybės padėkomis už aukštus muzikinius pasiekimus ir Lietuvos vardo garsinimą.
„Regnum Musicale“ populiarina klasikinę muziką, ansamblio programose skamba ir lietuvių etninės muzikos kompozicijos bei improvizacijos. Aukštos šeimos vertybės lėmė ansamblio sėkmę. „Regnum Musicale“ pelnė pirmąją vietą tarptautiniame kamerinės muzikos konkurse „Concurso Iberico“ Madride Ispanijoje, organizavo koncertų turą JAV, dalyvavo tarptautiniuose konkursuose Šveicarijoje, Olandijoje, Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.


Aktorė Monika Šaltytė – Šiauliuose gimusi, Lietuvos muzikos akademijoje (1994–2001m.) studijavusi, jau 11 metų dirba Šiaulių dramos teatre. 2009 ir 2012 metais jai suteiktas Šiaulių miesto savivaldybės geriausios metų aktorės vardas ir skirta premija. Tarptautiniame Baltijos šalių teatrų festivalyje 2007-aisiais įteiktas diplomas už antraplanį vaidmenį. 2008 metais ji tapo Nacionalinės dramaturgijos festivalio „Versmė'08“ laureate. 2009 metais aktorei įteiktas Kultūros ministerijos premijos ir atminimo ženklo „Auksinis scenos kryžius“ nominanto diplomas už geriausią 2008-ųjų teatro sezono aktorės vaidmenį.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2505.08.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-7087 Privatumo politika