apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Olgos Lisovskajos darbų paroda „Briliantovyje Beliashy“

Nuotraukų peržiūra

0
Užupio meno inkubatoriuje reziduojanti dailininkė Olga Lisovskaja (Charkovas, Ukraina) vilniečiams ir miesto svečiams pristato siuvinėjimo darbų seriją „Briliantovyje Beliashy“.

Iš pažiūros kasdieniški ir banalūs darbų siužetai iliustruoja jaunos šiuolaikiškos merginos gyvenimą toli gražu nešiuolaikiškame Charkove.

Niūrią tikrovę dažnai užgožiančios medijos stengiasi mums rodyti nepriekaištingą pasaulį – dailinamą iki tol, kol realybės jame ko ne visai nelieka. Tokiu būdu mes įprantame matyti ne tai, kas tikra, o tai, kas patrauklu.

Tačiau kai interneto ryšys tampa nebepasiekiamas, realybė stoja prieš mus tokia, kokia ji yra – su skurdžiomis iškabomis, gatvės maisto prekeiviais stotyje, prausynėmis vonelėje, perpildytu viešuoju transportu, šiukšlėtais šaligatviais. Vienas didelis realybės trūkis. Didelė skirtis tarp to, ką matome, ir to, ką norėtume matyti.

Tačiau ši skaudinanti skirtis nėra tai, ko mūsų požiūris negalėtų pakeisti. Bet kurį nuobodų ar absurdišką reiškinį mes galime paversti estetikos objektu. Ir tuomet sambrūzdis prie baro gali pavirsti perfomansu, ant gėlių krūmo besišlapinanti mergina – metafora, o beliašas riebaluotame maišelyje – deimantu brangiausiame apvalkale.


Pirmą kartą už Ukrainos ribų savo darbus eksponuosianti autorė maloniai kviečia Jus į parodos atidarymą rugsėjo 10 d. 17 val. „Galeroje“.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
9200.07.21  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika