apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Didysis sezono atidarymo koncertas: Choras „Jauna muzika“

Nuotraukų peržiūra

0
Nes meilė stipri
Choras „Jauna muzika“
Choro meno vadovas ir dirigentas: Vaclovas Augustinas
Darius Mažintas (fortepijonas)
Lietuva

Programoje Deivido Lango kūriniai chorui

„Again“
„Just“
„For Love Is Strong“
„This Was Written By Hand“
Iš „Mergaitės su degtukais pasijos“:
- When It Is Time for Me to Go
- In the Dawn of Morning
- We Sit and Cry

CHORAS „JAUNA MUZIKA“
1989 metais įkurtas choras - vienas profesionaliausių ir pajėgiausių vokalinių kolektyvų Lietuvoje. „Jaunai muzikai“, kasmet surengiančiai apie 60 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, nuo 1992 metų vadovauja dirigentas ir kompozitorius Vaclovas Augustinas.

1990-1996 metais choras dalyvavo šešiolikoje tarptautinių konkursų, 15 iš jų laimėjo. 1993 metais Varnoje (Bulgarija) „Jauna muzika“ laimėjo aukščiausią apdovanojimą savo istorijoje – Europos chorinio dainavimo didįjį prizą (European Grand Prix for Choral Singing).

Aukštas profesinis meistriškumas pelnė kolektyvui tarptautinį pripažinimą. Choras gastroliavo Europos šalyse, Kinijoje, Japonijoje, Izraelyje, dainavo prestižinėse scenose: Berlyno ir Miuncheno filharmonijose, Senojoje operoje Frankfurte, Karalienės Elžbietos salėje Londone, S. Rachmaninovo salėje Maskvoje, Didžiajame operos teatre Šanchajuje, Briugės koncertų salėje.

„Jauna muzika“ dalyvauja dideliuose festivaliuose, bendradarbiauja su garsiais batutos meistrais ir pasaulinio lygio kolektyvais: Berlyno, Tel Avivo ir Jeruzalės simfoniniais orkestrais, „Izraelio kamerata“, „Maskvos virtuozais“, „Sankt Peterburgo kamerata“.

Choras yra tarptautinės choro muzikos federacijos narys. 1999 metais „Jauna muzika“ atstovavo Lietuvai pasauliniame choro muzikos simpoziume Roterdame.

Vilniaus savivaldybės choras „Jauna muzika“ ne tik aktyviai koncertuoja, bet ir pats inicijuoja reikšmingus projektus. Nuo 1995-ųjų kolektyvas rengia choro muzikos interpretavimo ir dirigavimo kursus, nuo 2008 metų - jaunųjų kompozitorių kūrinių chorui konkursą „Vox juventutis“.

Pastarąjį dešimtmetį choras pristatė H. Kunčiaus ir G. Kuprevičiaus operą-sarsuelą „DaliGala“ (2008), programai „Vilniaus kultūros sostinė 2009“ parengė koncertą su Stavangerio pučiamųjų orkestru, inicijavo M. K. Čiurlionio mirties šimtmečiui skirtą projektą „Iš pagarbos MKȓ (2011), su Vokietijos valstybiniu Reino krašto-Pfalco simfoniniu orkestru atliko J. S. Bacho Mišias h-moll (2012), UNESCO būstinėje Paryžiuje dainavo B. Kutavičiaus oratoriją „Metai“ (2014), choro 25-mečio proga kvietė į projektą „Keliautojo užrašai“ (2015), Briugės koncertų salėje atliko M. Kagelio kūrinius „Kantrimusik“ ir „Mitternachtsstük“ (2015, režisierius Oskaras Koršunovas), dainavo G. F. Händelio operos „Semelė“ pastatyme Vilniuje (2017).


DARIUS MAŽINTAS
Jaunas, aktyviai koncertuojantis pianistas jau spėjo atkreipti publikos dėmesį muzikalumu ir savitomis interpretacijomis. Tai vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Lietuvoje, daugelio konkursų laureatas. Solinius rečitalius jis grojo JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Rusijoje, Švedijoje, Olandijoje. Be to, Darius atlieka kamerinę muziką, yra grojęs su įvairiais orkestrais ir operos solistais. Dar viena jo veiklos sritis - edukacinių ir labdaros projektų organizavimas.
_____________________________________________________
Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

Bilietus į koncertą galite įsigyti Bilietai LT portale, bilietų pardavimo kasose ir valandą prieš koncertą „Vaidilos" teatre.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
5600.07.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika