apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
"(Ne)privatūs vandenys"

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: XII Tarptautinis fotomeno festivalis Kaunas Photo'2015
Vandeningo festivalio programos kontekste, „Meno parko“ galerijoje vandens motyvai tyrinės privatumo ribas. Šioje parodoje rodomų kūrinių ikonografijoje - vanduo - lyg tėkmė, išnešanti sunkiai matomus, dažnai tik privačioje ar sunkiai pasiekiamoje aplinkoje matomus vaizdinius į lengvai prieinamas viešąsias erdves.
Matthew Moore (JAV) darbų serijoje „Jūros peizažai“ fiksuoja marinistinių freskų, kaip paminklų praėjusiai epochai, įsiliejimą į urbanistinį peizažą. Jūros žinduolių safarių ar vandens parkų patirtys čia perkeliamos į miestų peizažus. Suomių fotomenininkė Päivi Koskinen fotografijose vandenį pristato kaip grynumo ir tyrumo simbolį, kuris nuplauna po dienos darbų susikaupusius žmonių jausmus, tačiau tuop pat metu priverčia kasdienybės didvyrių asmeninį gyvenimą aplieti šaltu pirmadienio rutinos dušu serijoje „Pirmadienis“. Russ Flatt (Naujoji Zelandija) „Nusivesk mane prie upės“ pasakoja apie itin paradoksalų Vermonte (JAV) galiojantį įstatymą, viešoje vietoje draudžiantį pasirodyti nuogam, tačiau jei iš namų jau išėjai pasipuošęs Ievos ar Adomo kostiumu, tuomet viskas gerai, įstatymo nepažeidei. Jari Silomäki (Suomija) „Mano oro dienoraštyje“ pastebi, kad didieji pasaulio įvykiai ir pokyčiai asmeniniame gyvenime bei oro reiškiniai nuolat kartojasi, kol susijungia į vientisą nedalomą visumą, matomą iš vieno individo perspektyvos. Italo Pierfrancesco Celada darbų serijoje „#Instagramprieplauka, Honkongas“ - asmenukių, kaip neatsiejamos šiuolaikinės visuomenės dalies, fenomenas, kuriame tiek banaliausios kasdienybės akimirkos, tiek ir lemiami gyvenimo įvykiai vandens pakrantėje perkošiami per visiems atvirą socialinį tinklą.
XIV-ojo fotomeno festivalio „Kaunas Photo“ pagrindiniai renginiai Kaune vyks rugsėjo pirmosiomis savaitės dienomis ir tęsis iki spalio pabaigos.
„Kaunas Photo“ – ilgiausiai be pertraukų rengiamas kasmetis tarptautinis fotomeno festivalis Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Nuo 2004 m. festivalį organizuoja viešoji įstaiga „Šviesos raštas“. Festivalis laikomas vienu svarbiausių tęstinių meno renginių Lietuvoje. Festivalis yra pasaulinės „Festivals of Light“ organizacijos narys.
„Kaunas Photo“ didieji rėmėjai: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Kauno miesto savivaldybė.
Festivalio globėjas Prezidentas Valdas Adamkus.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
5600.07.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika