apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
„Šokiai per TNT“

Nuotraukų peržiūra

0
Populiaraus TV konkurso „Šokiai per TNT“ dalyviai surengs išskirtinį pasirodymą Palangoje. Lapkričio 18 d. speciali šokių programa bus pristatyta Palangos koncertų salėje.
Bilietus į vienintelį „Šokiai per TNT“ šou pasirodymą galima įsigyti visose BILIETAI.LT kasose ir internetu: www.bilietai.lt.
Žiūrimumo reitingų rekordus triuškinančio „TNT“ televizijos šou trečiojo sezono dalyviai žiūrovams pristatys naują programą. Spalvingam fejerverkui prilygstantis pasirodymas išsiskirs itin sudėtinga choreografija ir netikėtais šokio elementais.
Kiekvienas šokėjų pasirodymas – tai tikras emocijų ir jausmų sprogimas, pasižymintis aukšta choreografine technika. Šou prodiuseriai teigia, kad naujoji programa žiūrovus džiugins dar didesniu šokių duetų skaičiumi, netikėtais persikūnijimais ir drąsiomis improvizacijomis.
Šiemet Palangos koncertų salės scenoje veidu į veidą susitiks trečio sezono projekto „Šokiai per TNT“ dalyviai – Jegor Družinin komandos nariai: Irina Kononova, Darja Timošenko, Anna Višniakova, Teo Eduard, Dimitrij Judin ir Maksim Žilin.
Scenoje taip pat šoks Migelio komandos šokėjai: Dimitrij Ščebet, Dajan Achmedgalijev, Baina Basanova, Anastasija Volkova, Michail Zaicev, Svetlana Jaremčuk ir Valentin Jermolenko.
Itin populiaraus TV šokių konkurso prodiuseriai pabrėžia, kad projekto „Šokiai per TNT“ idėja yra paprasta – suteikti galimybę jauniems ir charizmatiškiems šokėjams parodyti savo talentą didžiojoje scenoje. Taip šis šou prisideda ir prie šokio, kaip gyvenimo būdo, populiarinimo kasdieniniame žmonių gyvenime.
Lapkričio 18 d. Palangos koncertų salėje šou surengsiantis televizinio projekto „Šokiai per TNT“ dalyviai skonį išlavinusiai publikai dovanos įspūdingą reginį, nepakartojamas emocijas, plastikos meistriškumą ir break-dance, tango, hip-hopo bei klasikinio šokio stilių sintezę.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.09.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2016 Privatumo politika