apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Mokinių, mokytojų ir muziejininkų edukacijos festivalis Puelli Magni Ducatus Lituaniae 2017

Nuotraukų peržiūra

0
Aprašymas: Projektas skirtas Vilnijos krašto mokiniams ir mokytojams. Kiti projekto dalyviai: Lietuvos ir Lenkijos muziejininkai. Organizatorius Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai.

Projekto tikslas ir uždaviniai. Planuojamo muziejų edukatorių susitikimo Valdovų rūmų muziejuje tikslas – profesinės ir kultūrinės patirties mainai, bendra edukacinė veikla. Muziejininkų bendradarbiavimo vienas uždavinių – Valdovų rūmų muziejuje surengti edukacinius užsiėmimus Vilnijos krašto mokiniams (mažiausiai 50 proc. dalyvių iš mokyklų, kuriose ugdymo procesas organizuojamas lenkų kalba). Numatoma surengti muziejaus edukacinę dieną mažiausiai 30 mokinių grupių. Veiklos tema – pilietinis identitetas, pilietiškumas, daugiakultūriškumas ir istorinė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bei Abiejų Tautų Respublikos patirtis, bendros kultūrinės vertybės.

Veikla. Konkrečios edukacinės programos bus derinamos su kolegomis edukatoriais ir mokyklomis. Mokiniams numatoma dviejų dalių edukacinė programa: edukacinis užsiėmimas grupei ir pažintinis žaidimas Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijoje. Kiekvienai mokinių grupei bus priskirti kuruojantys edukatoriai, atvykę iš Lenkijos ir Vilniaus bei jo krašto muziejų, jie bendraus ir ves užsiėmimą. Valdovų rūmų muziejus pasirengęs pasiūlyti edukacinių užsiėmimų valstybinės heraldikos ir simbolikos, Gediminaičių ir kitų valdovų dinastijų genealogijos, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Vilniaus rezidencijos kultūrinio gyvenimo temomis. Mokiniai bus užimti apie 3 val. Dalyvių skaičius ribotas. Pirmenybė teikiama mokykloms, pasirašiusioms ketinimo dalyvauti projekte sutartį.

Viena projekto veiklų – muziejininkų, mokytojų ir edukologų konsiliumas apie muziejinės istorinio paveldo edukacijos galią ugdant pilietinę savimonę ir skatinant kultūrų dialogą. Šių veiklų partnerė yra Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Edukologijos katedra. Visiems dalyviams bus išduodami kvalifikaciniai pažymėjimai (6 val.).

Finansavimas. Socialiai aktuali projekto išlaidų sritis – mokinių kelionės į Vilnių išlaidos, nes tikimasi, kad į festivalį atvyks mokinių iš atokesnių krašto vietovių. Gauta Lietuvos kultūros tarybos parama mokinių kelionės išlaidoms padengti ir pertraukėlės užkandžiams.

Dalyvio mokesčio nėra.

Savanoriai. Kviečiami lenkų ir lietuvių kalbas mokantys mokiniai, pageidaujantys būti padėjėjais ir vertėjais edukaciniuose užsiėmimuose.

Viešinimas. Projekto viešinimo veiklos numatomos partnerių dėka Lenkijos instituto Vilniuje ir radijo stoties „Znad Wilii“ (zw.lt/online) erdvėje. Tikimasi, kad projekto dalyviai galės dalyvauti radijo jaunimo linijos transliacijose. Vykdomas projektas bus viešinamas Valdovų rūmų muziejaus ir dalyvaujančių mokyklų svetainėse bei socialiniuose tinkluose. Projekto metu kaupiamas įspūdžių bankas: mokinių sukurtos iliustracijos ir edukacinių užsiėmimų nuotraukos, įspūdžių citatos.

Preliminari programa mokykloms

I diena (rugsėjo 20 d.)
14–17 val. Užsiėmimai mokiniams
II diena (rugsėjo 21 d.)
10–13 val. Užsiėmimai mokiniams
14–17 val. Konsiliumas (paskaita, diskusijos)
III diena (rugsėjo 22 d.)
10–13 val. Užsiėmimai mokiniams

Daugiau informacijos apie projektą ir registracija tel. 8 648 12 017 ir el. paštu edukacija@valdovurumai.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.09.22  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika