apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Žygimanto Augustino, Tado Vincaičio, Irmos Leščinskaitės parodos

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Tarptautinis šiuolaikinio meno festivalis „Plartforma“2018
Žygimantas Augustinas „IN“
Moksliniais metodais grindžiami autoriaus bandymai įsikūnyti į karaliaus Žygimanto Augusto, karaliaus Žygimanto Senojo, jo žmonos Bonos Sforcos, lietuvių poeto Kristijono Donelaičio atvaizdus, gal net ir naują, neseniai pastatytų Valdovų rūmų rekonstrukcijos versiją.
Žygimantas Augustinas studijavo Vilniaus dailės akademijoje (VDA), Florencijos meno akademijoje ir Niujorko Meno studentų lygoje. 2015 m. tapo pirmuoju dailės srities meno daktaru Lietuvoje. Pagrindinės darbų temos – žmogaus kūnas ir jo būsenos, bei realybės ir fikcijos santykis vaizde. Kaip įkvėpimo šaltinį jis dažniausiai naudoja savo kūną ir įvairius tekstus. Nuo 1998-ųjų aktyviai dalyvauja grupinėse parodose, surengė daugiau nei dešimt personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. Ž. Augustinas taip pat dėsto VDA, skaito viešas paskaitas, rengia kūrybines dirbtuves, dalyvauja konferencijose.


Irma Leščinskaitė „Tapyba. Šiuolaikinės technologijos“ / “Painting. Modern Technologies”
Autorė eksponuos keturis skirtingomis medijomis sukurtus tapybos ciklus. Kiekvienas kūrinys – atskira savarankiška erdvė. Keturi ciklai – keturi tapybos kūrinio pažinimo variantai.
Irma Leščinskaitė – tapytoja, pedagogė. Vilniaus dailės akademijoje įgijo meno bakalauro, magistro bei licenciato laipsnius. Stažavosi Vokietijoje bei Austrijoje. Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Nuo 1990 m. dalyvauja parodinėje veikloje, surengė 23 personalines parodas, dalyvavo 105 bendrose tapybos darbų parodose, meniniuose projektuose Lietuvoje ir užsienyje. I. Leščinskaitė atstovauja abstrakčiajai tapybos krypčiai. Anot menininkės, įkvėpimo šaltiniu jai nėra ir negali būti tik savasis „aš“, vadinamasis „vidus“ – kultūros lobynuose ji ieško šio to tvaresnio nei permainingos žmogaus būsenos. Gyvena ir kuria Klaipėdoje.


Tadas Vincaitis „Nuo gatvės iki galerijos“ / “From the street to a Gallery”
Parodos ekspoziciją sudarys fotografijų paroda, apžvelgianti Lietuvos graffiti sceną nuo 1989-ųjų iki šių dienų, ir vieno iš graffiti Lietuvoje pradininkų – Tado Vincaičio – asmeninių darbų paroda.
Tadas Vincaitis – sienų tapybos menininkas, grafikos dizaineris, graffiti meno pradininkas Lietuvoje. Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės fakultete menininkas įgijo architektūros bakalaurą, o Kauno Taikomosios Dailės mokykloje baigė interjero apipavidalintojo specialybę. Aktyviai dalyvauja grupinėse parodose, pleneruose Lietuvoje bei užsienyje.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.09.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika