apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
''Viskas prasideda nuo meilės. Tęsinys...''

Nuotraukų peržiūra

0
Pjesės autorius: D. Samoilovo, A. Vertinskio, B. Pasternako, V. Majakovskio, R. Roždestvenskio eilės ir proza
Vaidina: Maksimas Averinas
Maksimas Averinas - vienas iš tų aktorių, kurie patraukia žiūrovą, įžvelgdami jame nuoširdų klausytoją ir pašnekovą. Serialų „Neištirta byla“ („Glukhar“), „Sklifosovskij“ ir daugelio kitų žvaigždė, vienas iš ryškiausių A. Raikino teatro „Satyrikon“ mokyklos atstovas 2016 m. rugsėjo mėn. pristatys žiūrovams savo naują spektaklį.

Tai ne koncertas, ne kūrybinis susitikimas, tai - monospektaklis, pilnavertis teatro vaidinimas, apgalvota ir puikiai iš muzikos, poezijos, prozos sudėliota mozaika, lydima meistriškos šviesos ir garso partitūros. Tai spektaklis, kuriame aktorius lieka vienas su publika ir šio dialogo metu atveria savo sielą.

Spektakliui pavadinimą dovanojo nuostabaus rusų poeto Roberto Roždestvenskio eilėraštis. Monospektaklio „Viskas prasideda nuo meilės. Tęsinys...“ programoje - D. Samoilovo, A. Vertinskio, B. Pasternako, V. Majakovskio, R. Roždestvenskio eilės ir proza, ištraukos iš spektaklių, rusų kompozitorių dainos, video scenos iš kino filmų, gyvas bendravimas su sale. Nepaisant to, kad spektaklis pasikeitė, mes nutarėme nekeisti jo pavadinimo - juk galų gale visi eilėraščiai, dainos, visas mūsų gyvenimas - apie meilę!

Jis gali būti „spalvingo kolorito niekšas“ ir jautrus „geras vaikinas“, brutalus mačo ir tylus švelnios širdies svajoklis. Jo aktorinio meistriškumo diapazonas apima visą oktavą, ir jis gali suvaidinti bet ką! Nepaisant aktoriaus santykinai jauno amžiaus, jo „darbo stažas“ - daugiau kaip 30 metų, juk pirmąjį vaidmenį Maksimas suvaidino būdamas šešerių filme „Grafo Nevzorovo nuotykiai“. Devynerių Averinas jau vaidino Miniatiūrų teatro spektaklyje „Brandenburgo vartai“, o kartu mokėsi aktorinio meistriškumo Kino namų teatro studijoje. Toks startas nulėmė tolesnį gyvenimo kelio pasirinkimą: Boriso Ščiukino Teatro institutas, Vachtangovo teatras ir „Satyrikon“.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
3200.05.25  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. © 2002-2018 Privatumo politika