apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Stacie McCormick paroda "Beieškant tapybos"

Nuotraukų peržiūra

0
Videofilmų ir nuotraukų rinkinys “Beieškant tapybos” atspindi McCormick susidomėjimo lauką ir matymo būdą. “Fotografija man yra eskizų sąsiuvinis, tyrimo būdas, taip pat, mano, tapytojos, praktikos atspindys.”
McCormick tapydama pastebi nematytus dalykus: gesto, leidžiančio materijai „tapti“ atsiskleidimą, taip pat uždengimą, sluoksniavimą kiekviename kūrybos etape. Naudodama įvairią techniką – nuo Indijos tušo, akrilo, aliejinių pastelių ir stipriai blizgaus latekso, McCormick nuolatos įvertina akimirką, kai kūrinys gali gimti ir tapti „kitu“ menininko atžvilgiu. Neleisdama vienam elementui užgožti drobės, McCormick tęsia darbą kaupdamasi trapiam tapsmo balansui netikėtą akimirką.
„Beieškant tapybos“ yra paroda atskleidžianti McCormick kūrybos procesą. Kai netapo, Stacie nuolat stebi sluoksniuotas, atsitiktines sankaupas, netikėtus sugretinimus staiga išnyrančius prieš ją lyg jau sukurtas darbas. Fotografuodama autorė seka panašiu procesu, kaip tapydama... su tais pačiais žavėjimosi objektais: laiko ir žmogaus intervencijos ženklais, erozijos ir sluoksniavimosi, atsitiktinumo didybės. Netikėtai nutikęs elementų derinys nustebina simetrija, išbaigtumu, nepastebėtu grožiu, neakivaizdumu. Nykimas, griuvėsiai, irimas tampa susidomėjimo objektu. Troškimas būti nustebintai motyvuoja tapybos ir fotografijos procesus, skelbdamas atsitiktinumą, įperšantis netikėtumą, nepramintą taką, kaip dominantę. Parodoje eksponuojami du videokūriniai yra meditacija apie patyrimo sulėtinimą, leidžiantį patirti didingumą miesto kasdienybėje. Paprastas asmens judėjimas miesto peizažu sukuria kinematografiją, naratyvą, paslaptingumą ir grožį.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
6000.06.21  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-1888 Privatumo politika