apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Meistras ir Margarita

Nuotraukų peržiūra

0
Žanras: meilės ir išdavystės dramą
Direktorius - Režisierius: V.Belyakovich
Muzikinis akompanimentas: S.Manchenko
Trukmė: 2 valandos ir 40 minučių, įskaitant vieną pertrauką.

"Meistras ir Margarita" yra ne tas romanas, kurį galima būtų lengvai pritaikyti ant scenos. Sunku įgyvendinti tokią didelę knygą į spektaklį. Glaudus persipynimas iš siužetinių linijų ir romano mistinė natūra pasunkina užduotis dar daugiau. Spektaklio režisierius iš “South West” teatro, Valerijus Belyakovich, pakankamai drąsus ir kūrybingas, kad sugebėjo pastatyti spektaklį pagal Mikhailo Bulgakovo romaną. Nepaprasta, originalu, įspūdinga. Tai buvo emocijos, kurias publika patyrė spektaklio metu. Mizanscena, šokiai, nuostabūs kostiumai, lazerių šou, profesionali vaidyba, pagaliau atnešė pjesę "Meistras ir Margarita" ir ant scenos. Teatro versija yra taip didinga ir kerinti, kaip ir pati knyga.

Režisavimo ir vaidybos pagalba, publika jaučiasi lyg jie yra Maskvoje, 1930 metais, kur išlaikyta tų metų atmosfera, spalvos ir net kvapai. Taip, kaip režisierius išsprendžia scenos paslaptį iš tiesų yra įspūdinga. Spektaklio veiksmas vyksta beprotnamyje Lenino vardu. Volandas, raganos, katės, klounai, istorinės asmenybės - visas šitas “reivas” ir deginantis drebulys yra beprotiška vaizduotė, proletariato laikų poeto Ivano Bezdomnyj. Spektaklio inscenizacija yra tokia pati kvapą gniaužianti kaip ir siužetas. Didžiulė iškaba "Lenino beprotnamis", lyderio profilis ir plakatas "Pirmą kartą SSRS! Profesorius Volandas! Tamsiosios magijos seansas! Tik bepročiams!". O visoje šioje fantasmagorijoje subtiliai skleidžiasi keistoka, jokiam laikui ir jėgai nepavaldi Meistro ir Margaritos meilė. Daugelis aktorių svajoja vaidnti šiame spektaklyje, bet tik nedaugelis iš tikrųjų turi šią galimybę. Sunku tiksliai pasakyti kodėl. Galbūt priežastis yra dėl sudėtingo pasirodymo, arba dėl mistinio "Meistras ir Margarita" pobūdžio, bet vienintelis dalykas, kuris yra aiškus, kad aktoriai turi būti nuoširdūs. Tik labiausiai profesionalūs aktoriai sugeba suvaidinti tokią meilės istoriją, tarsi jie iš tikrųjų jaustu.

Spektaklis "Meistras ir Margarita" jau egzistuoja 7 metus. Jis jau uždirbo reputaciją, kaip vienas iš populiariausių spektaklių užsienio šalyse.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.09.29  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika