apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Živilės Bardzilauskaitės-Bergins kūrybos paroda „Sielos paukštė“

Nuotraukų peržiūra

0
Rugsėjo 29 d., penktadienį, 17:00 val. Dailininkų sąjungos galerijoje (Vokiečių g. 2, Vilnius) atidaroma Živilės Bardzilauskaitės-Bergins kūrybos paroda „Sielos paukštė“. Paroda vyks iki spalio 20 d.
Parodoje, kurios objektas – porceliano tapyba, siekiama parodyti, kad tapymas ant porceliano ir molbertinė tapyba yra tarpusavyje susijusios sritys, leidžiančios atsiskleisti įvairiapusiam autoriaus talentui. Porceliano dekoras ir tapybos drobė gali būti pagrįsti tomis pačiomis idėjomis, tik įgyvendinami skirtingais būdais. „Lėkštė kaip objektas daugeliui ir lieka tik lėkštė, į ją nežiūrima kaip į tapybą ar grafiką, o aš noriu pažvelgti kitu kampu“, – atskleidžia intencijas parodos autorė.
Menotyrininkė Lijana Šatavičiūtė-Natalevičienė teigia: „Ž. Bardzilauskaitę-Bergins pažįstame kaip nepriekaištingai kaulo porceliano techniką įvaldžiusią keramikę, kurios ekspresyviai ir preciziškai ištapytos dekoratyvinės lėkštės bei vazos, teikiančios erdvės vaizduotei, visais kūrybos etapais buvo menininkės vizitinė kortelė. Parodoje galima atsekti autorės tapybos ant porceliano evoliuciją nuo ryškiaspalvių, art deco dvasia žaižaruojančių geometrinių motyvų link laisvesnės, improvizacinės tapybos manieros, kai sudėtingomis figūrinėmis scenomis užpildoma visa indo plokštuma.“
Menininkė yra surengusi daugiau nei dvidešimt asmeninių, dalyvavusi daugelyje grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje, pelniusi ne vieną apdovanojimą. Ž. Bardzilauskaitė-Bergins yra aktyvi Lietuvos dailininkų sąjungos narė, Kaune rengiamų tarptautinių Baltijos šiuolaikinės keramikos parodų „Pavasaris“ ir simpoziumų „Redukcija“ projektų vadovė, kurios veikla 2009 m. įvertinta Kauno miesto tarybos „Santakos“ premija.
Parodą iš dalies remia LR Kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos dailininkų sąjunga.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.09.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika