apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Dainiaus Labučio fotopaveikslų paroda „Sluoksniai plius“

Nuotraukų peržiūra

0
Lietuvos spaudos fotografų klubas kviečia į žinomo šalies fotografo Dainiaus Labučio fotopaveikslų parodos „Amžinas atvaizdas“ atidarymą, vyksiantį 2017 m. rugsėjo 27 dieną 18.00 val. „Židinio“ galerijoje, Vilniuje, Dominikonų g. 15.
Tai fotopavekslų ciklo „Sluoksniai“ tęsinys. Paroda galerijoje „Židinys“ bus eksponuojama nuo 2017 m. rugsėjo 27 iki spalio 26 dienos.

Sluoksnis po sluoksnio gimstantys darbai tarsi įkūnija daugialypės kasdienybės, susidedadančios iš akcentų, pastebėjimų, esmių ir prasmių, visumą. Kūrybos technika priartina fotografijas prie tapybos darbų, tarsi ištrindama ribas tarp fotografijos ir tapytos drobės. Fotopaveikslai – kaip atskiros mįslės, kurių atsakymus randame patys… Kiekvienas sau,kiekvienas skirtingus.

Fotografas Dainius Labutis yra LSFK (Lietuvos spaudos fotografų klubo) narys, šiuo metu dirba fotoreporteriu.
Didelė D. Labučio kūrybinio darbo dalį sudaro Fotografijos džiazo tema. 1996 m. džiazo darbų paroda „Džiazo portretai“ buvo atidaryta Vilniaus Arkos galerijoje (Lietuva).
2000 m. — paroda „Jazz Emotion“ Helsinkyje (Suomija).
2006-2013 m. Lenkijoje, lspanijoje, Vengrijoje ir Lietuvoje buvo eksponuoti darbai iš kolekcijos Jazz My Life.
Savo pasaulėjautą, kasdienybės štrichus ir akcentus D. Labutis sudėjo ir į kitus autorinius darbus, demonstruotus personalinėse parodose:
1997 m. Vilniaus Skliautų galerija (Lietuva) eksponavo Dainiaus „Miniatiūras“, o Fotomenininkų sąjungos galerija (Vilnius, Lietuva) „Sienų peizažus“.
2006 m. galerijoje „ARTima“ (Vilnius, Lietuva) kartu su dailininku Artūru Šlipavičiumi Dainius pristatė meninį projektą „Duetas“.2007 metais projektas buvo pristatytas Klaipėdos parodų rūmuose (Lietuva).
2007 m. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje (Lietuva) su džiazo muzikantu Vytautu Labučiu ir A. Šlipaviciumi Dainius sukūrė eksperimentinį (dailės, vizualinių projekcijų ir muzikos) performansą „Haruspikų ritualas non finito“.
2012 m. Fotomenininkų sąjungos galerijoje (Lietuva) buvo eksponuota autorinė Dainiaus Labučio fotografijų paroda „Fotografija“, kurią sudarė 1993 metais sukurti originalūs sidabro bromido atspaudai, atlikti klasikine fotografijos spaudimo technika. Paralelę šiems darbams sudarė pastaraisiais metais skaitmeninėje foto erdvėje sukurti portretai, autoportretai ir iliuzijos.
2012 m. Umiastovskių rūmuose (Vilnius, Lietuva) Dainius Labutis dalyvavo grupinėje portreto parodoje “Genius loci. Vietos dvasia”, kurioje įamžino garsius ir daug kultūrai nusipelniusius žmonės jų mėgstamiausiuose senojo Vilniaus kampeliuose.
2014 m. paroda „Garsų vaizdai“ skirta YAMAHA muzikos mokyklos Lietuvoje dvidešimtmečiui.
2015m. Vilniaus rotušėje buvo surengta Dainiaus fotopavekslų „Sluoksniai“ paroda.

Lietuvos spaudos fotografų klubas
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.09.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika