apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Muitinių veikla nuo 1990 m. kovo 11 d. (Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo) bei nuo 2004 m. gegužės 1 d. (Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą)(148)

Nuotraukų peržiūra

0
Eksponuojama peršauta Lietuvos Respublikos vėliava, kabojusi Lavoriškių muitinės poste, pirmosios Lietuvos pareigūnų (Savanorių krašto apsaugos tarnybos, Lietuvos muitinės, Pasienio policijos) uniformos, dabartinė muitininko ir mobiliosios grupės specialioji uniforma, dabartinio Lietuvos pasienio stulpo kopija, plombos ir plombavimo priemonės.
Dėmesį patraukia jūriniame konteineryje demonstruojami sulaikyti tiek smulkiąja, tiek stambiąja kontrabanda gabenami daiktai. Automobilio makete pavaizduotos meistriškai įrengtos slėptuvės, kuriose buvo gabenamos kontrabandinės prekės ir narkotinės medžiagos.
Iš Muitinės laboratorijos rodomas skirtingų rūšių dyzelinas, lukštenti ir nelukštenti grikiai, kukurūzų liekanos, audinių pavyzdžiai ir kitos prekės, kurių kodą kombinuotoje prekių nomenklatūroje nustato muitinės laboratorija ir juo remiantis taikomi mokesčių tarifai.
Muziejuje taip pat eksponuojami sulaikyti daiktai bei įvairūs suvenyrai (iškamšos, žvėrelių kailiukai, daiktai, pagaminti iš dramblio kaulo, krokodilo bei gyvačių odos, įvairūs gėrimai su gyvūnais, augalais ar jų dalimis buteliuose ir kt.), pagaminti iš gyvūnų ir augalų, saugomų Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos (CITES) konvencijos.
Jūriniame konteineryje eksponuojamos sulaikytos ir suklastotos prekės, gaminamos bei realizuojamos pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises – klastojant žymių firmų prekių ženklus be intelektinės nuosavybės teisių savininko sutikimo.
Šia tema eksponuojamą medžiagą pagyvina Muitinės kriminalinės tarnybos sukurtas filmas.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį  |  Komentarų skaičius: 148
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  |  Skaityti komentarus


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.09.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika