apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
ARMĖNIJOS KULTŪROS DIENOS LIETUVOJE

Nuotraukų peržiūra

0
Atlikėjai

FORTEPIJONO VIRTUOZO HAYK MELIKYAN (ARMĖNIJA) REČITALIS
Programoje

Aram Khachaturian (1903–1978) – Tokata es-moll
Georg Friedrich Händel (1685–1759) – Arija „Lascia ch’io pianga“ iš operos „Rinaldo“ (transkripcija fortepijonui)
Komitas (1869–1935) – „Keturi šokiai“: Yerangi, Marali, Ounabi, Shushiki
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911)
Noktiurnas cis-moll, VL 183
Noktiurnas fis-moll, VL 178
Mazurka es-moll, VL 222
Mazurka h-moll, VL 167
Balys Dvarionas (1904–1974) – Dvi dalys iš ciklo fortepijonui „Mažoji siuita“: „Valsas“, „Skudučių sutartinė“
George Gurdjieff (1866–1949) – „Kristaus prisikėlimas”
Harutiun Dellalian (1937–1990) – Sonata „Dedikacija Komitui“
Igor Stravinskij (1882–1971) – Ištraukos iš muzikos baletui „Petruška“
Bilietai : 7, 10 Eur

HAYKAS MELIKYANAS tarptautinį pripažinimą pelnė kaip vienas universaliausių pianistų visame pasaulyje. Fortepijono virtuozu vadinamas muzikas pasirodo žinomiausiose Europos, Azijos bei Amerikos koncertų salėse. Jo repertuarą sudaro pastarojo bei šio amžiaus, šiuolaikinės bei klasikinės muzikos kompozitorių kūriniai. Ypatingo talento muzikas taip pat dažnai sulaukia ne tik klausytojų, bet ir kritikų dėmesio visuose kontinentuose.
H. Melikyano debiutas įvyko 2000 m. Romoje vykusiame tarptautiniame XX a. muzikos festivalyje „Concerto di Concerti“. Tais pačiais metais jam buvo įteiktas antrosios vietos prizas tarptautinio XX a. ir šiuolaikinės muzikos festivalio „Premio Valentino Bucchi“ metu vykusiame pianistų konkurse. Po šio konkurso jaunojo fortepijono virtuozo svarbiausią repertuaro dalį sudaro būtent šio žanro kūriniai. Aukščiausi apdovanojimai taip pat jam buvo įteikti tarptautiniame pianistų konkurse Prancūzijoje, tarptautiniame Lazaro Saryano kompozitorių konkurse Armėnijoje, pianistų konkurse Italijoje ir daugelyje kitų muzikos pasaulyje žinomų bei pripažintų tarptautinių konkursų.
Maskvos kompozitorių sąjunga 2012 m. H. Melikyanui įteikė aukso medalį už jo indėlį į šiuolaikinės muzikos populiarinimą bei sklaidą. 2013 m. jis buvo apdovanotas garbės ženklu, kaip Armėnijos garbės muzikas.
Jis yra pirmasis daugelio Armėnijos kompozitorių kūrinių atlikėjas. Jų įkvėptas 2009 m. pianistas inicijavo koncertų ciklą „1900+“, kurio programą sudaro XX a. ir XXI a. kompozitorių fortepijonui skirti kūriniai iš viso pasaulio. Šis projektas skirtas skirtingoms kultūroms ir tautoms, taip pat rengiami specialūs kompozitorių meistriškumo kursai, pristatomos naujų kūrinių premjeros.
Nuo 2007 m. jis taip pat turėjo ir keletą leidybinių projektų. 2014 m. leidybinė kompanija „Naxos“ išleido solinę pianisto kompaktinę plokštelę. Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Portugalijos, Švedijos ir Šveicarijos radijo stotys reguliariai groja H. Melikyano įrašus.
Jis taip pat veda įvairius meistriškumo kursus jauniesiems pianistams įvairiose pasaulio šalyse. Dalyvauja Italijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Kipre rengiamuose prestižiniuose šiuolaikinės muzikos bei pianistų festivaliuose.
H. Melikyanas taip pat yra parašęs solinių, kamerinių, instrumentinių, vokalinių ir simfoninių kūrinių fortepijonui. O pianisto transkripcijos yra vienos mėgstamiausių daugelio muzikų visame pasaulyje.
H. Melikyanas pelnė pasaulinį pripažinimą už gebėjimą lengvai, kūrybiškai ir be galo meistriškai perteikti kūrinius pasitelkiant improvizacijos raišką, taip suteikdamas jiems išskirtinę vertę.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2017.10.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika