apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Aktualijos

Nuotraukų peržiūra

0
Aktualijos. (Menininkai apie DELFI naujienas)

Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka, Gedimino per. 51, Vilnius
Atidarymas: sausio 10 d. (antradienį) 18 val.
2017 01 10 – 01

Kuratorė: Rebeka Bruder

Dalyviai: Jonas Aničas, Žygimantas Augustinas, Arvydas Brazdžiūnas-Dusė, Rebeka Bruder, Jonas Čepas, Aistė Gabrielė Černiūtė, Indrė Ercmonaitė, Raimondas Gailiūnas, Giedrius Jonaitis, Jūratė Kluonė, Eimutis Markūnas, Jūratė Mitalienė, Kristina Norvilaitė, Viktoras Paukštelis, Vidas Poškus, Mindaugas Skudutis, Vytautas Tomaševičius, Mikalojus Povilas Vilutis, Ugnė Žilytė

Sausio 10 dieną Lietuvos Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje atidaromoje meno parodoje „Aktualijos“ fizinis, tiksliau – meninis, pavidalas suteikiamas žinių portalui DELFI. Tai yra natūralu, kadangi ši naujienų svetainė yra viena populiariausių Lietuvoje, skaitoma įvairiausių socialinių sluoksnių atstovų, o Nacionalinė biblioteka – svarbiausia informacijos ir žinių saugykla šalyje. Simboliška, kad abi institucijos yra įsikūrusios kaimynystėje (kompaniją joms palaiko Seimas, Aukščiausiasis Teismas ir Lukiškių tardymo izoliatorius-kalėjimas).
Menininkės Rebekos Bruder kuruojamoje parodoje dalyvauja skirtingų kartų ir įvairioms strategijoms atstovaujantys menininkai (ir žinomi Lietuvos meno klasikai, ir jaunosios kartos atstovai). Jiems buvo pateiktas iššūkis pateikti kūrinį, kurio idėją ar gvildenamą temą galėtų atpažinti (perskaityti) visuomenė, besidominti šiandieninio pasaulio aktualijoms. Atspirties tašku tapo DELFI medžiaga – nuo politikos iki kultūros ar pramogų gyvenimo aktualijos. Kuratorė sąmoningai rinkosi įvairius ir skirtingus parodos dalyvius – tam, kad būtų atskleista ne tik meno pasaulyje, bet ir naujienų (kurios būna linksmos ir liūdnos, tragiškos ir komiškos, intriguojančios ar pasikartojančios) „vartotojų“ įvairovė bei nuomonių pliuralizmas.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
8800.01.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika