apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
„ŠIANDIEN IR RYTOJ. Jaunieji menininkai iš Baltarusijos“

Nuotraukų peržiūra

0
2017 metais gruodžio 20 dieną Lietuvos Dailininkų Sąjungos galerijoje „Arka“ įvyks parodos „Šiandien ir Rytoj. Jaunieji dailininkai iš Baltarusijos“ projekto atidarymas. Parodoje eksponuojami 39-ių Baltarusijos dailininkų darbai, kurie atspindi skirtingas šiuolaikinės dailės kryptis, technikas ir žanrus (tapyba, grafika, fotografija, objektai). Parodos tikslas – parodyti Baltarusijos menininkų, nacionalinio vaizduojamojo meno būklę, jo įvairovę ir plėtrą.
Šiuolaikinėje Baltarusijos dailėje harmoningai dera tradicinė ir modernistinė paradigmos: vieni dailininkai laiko save akademinių tradicijų tęsėjais, kiti – stengiasi plėsti akiratį, ieško naujų išraiškos būdų aktualių problemų vaizdavimui. Būdingas didelio formato teminių drobių atsisakymas, kurios buvo itin populiarios praeitų dešimtmečių parodose.
Ryškus parodos bruožas – žanrų, kūrybinių metodų, konceptualių ir techninių požiūrių įvairovė. Didelį susidomėjimą kelia akivaizdus autorių baltarusiškos kultūros sakralinių ir tradicinių vaizdų peržiūrinėjimas: duonos, ornamento, tėviškės. Daugelis parodos autorių dalyvavo Jaunųjų Baltarusijos dailininkų parodoje „Rudens salonas su Belgazprombanku“.
Parodos organizatoriai yra Vaizduojamojo ir medijos meno centras „Naujoji kultūrinė iniciatyva“ (Baltarusijos Respublika), Baltarusijos Respublikos ambasada Lietuvos Respublikoje ir Lietuvos Dailininkų Sąjungos galerija „Arka“. Paroda „Šiandien ir Rytoj. Jaunieji dailininkai iš Baltarusijos“ veiks iki 2018 metų gruodžio 20 dienos.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
8800.01.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika