apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Elingos Garuolytės paroda GRID

Nuotraukų peržiūra

0
Elinga Garuolytė
„GRID“
Žodis GRID anglų kalboje išreiškiamas kaip tarpusavyje susijungusių, tinklą sudarančių taškų visuma. Ką mes regime kas rytą žiūrėdami sau po kojomis, stebėdami besikeičiančią miesto aplinką? Elinga Garuolytė išskiria kasdienybės detales, kurių nesureikšminame. Parodoje jos virsta visuma. Žmogus įvedamas į kūrinių vidų – ambientinę erdvę, kur tampa jos dalimi.
Įdėmiai stebėdami aplinką, ją dekonstruojame. Atsiradusios pauzės leidžia pajusti unikalų įspūdį. Paroda „GRID“ naiviai tiesia pirštą rodydama į kasdienybės detales. Pasirinkti du objektai, kuriais perteikiamas jautrus žvilgsnis į miestą. Kūriniai kviečia stebėtoją juos pažadinti savo buvimu, įsitraukti į subtilią erdvės transformaciją.
Kūrinyje „Žymėjimas“ žiūrovo akių lygyje esanti juoda linija veda žvilgsnį kiaurai kūrinį. Galimybė žvelgti kiaurai priverčia susimąstyti, klaidžioti pulsuojančios geltonos spalvos labirintu ar palikti vietos įsivaizduojamam veiksmui.
Antrasis parodos objektas „Balos“ žiūrovą kviečia pasijusti fikcijos dalyviu. Priešingai negu miesto peizaže matomos vandens ir degalų dėmės, kuriomis nusėtas asfaltas, „Balos“ yra nupieštos aliejinėmis kreidelėmis. Parodos autorė leidžia kūrinį tyrinėti savo kojomis, lipant į balas ant ištiesto polietileno.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
8800.01.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika