apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Lietuvių animacijos programa "Tindirindis"

Nuotraukų peržiūra

0
Pavadinimas originalo kalba: Lietuvių animacijos programa "Tindirindis"
Animacinių filmų festivalis „Tindirindis“ Lietuvoje organizuojamas jau penkioliktą kartą. Kasmet žiūrovams suteikiama galimybė išvysti garsių animacijos meistrų ir jaunimo filmus, skirtus ne tik patiems mažiausiems žiūrovams, bet ir paaugliams bei suaugusiesiems, mėgstantiems juoką, muziką, sapnus, gyvenimiškas istorijas.
Šiauliečiai sausio mėnesį Chaimo Frenkelio viloje išvys net 8 skirtingas animacinių filmų programas, atskleidžiančias įvairiapuses animacijos meno subtilybes: „Kitoks gyvenimas“, „Lietuviški riešutai“, „Istorijos mažiesiems“, „Suaugusiųjų žaidimai“, „Siurrelistinis pasaulis“, „Rimtai ir juokais“, „Pasakų pasaulis“, „Eksperimentiniai filmai „Forma T– Figūra Z“.
Programų pavadinimai žiūrovams sufleruoja, kokios temos trumpametražiai filmai bus rodomi. Nors programų turinys kasmet keičiasi, jų pavadinimai išlaikomi tie patys. Visgi šiauliečiai šiemet išvys ir dvi pastaraisiais metais nematytas programas, pristatančias lietuvių kūrėjų darbus (sausio 11 d. 17.30 val.) ir eksperimentinius filmus (sausio 20 d. 16 val.)
Festivalio „Tindirindis“ partneris Šiauliuose – „Aušros“ muziejus – šiauliečius ir miesto svečius kviečia Chaimo Frenkelio viloje susipažinti su kokybiška animacija, o visą sausio mėn. organizuoja specialias festivalio animacinių filmų peržiūras moksleivių grupėms. Registracija tel. (8 41) 52 43 89.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
5200.01.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika