apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Organizatoriai
Festivalių kalendorius (455)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Žvėrūnos skaitmeninės grafikos paroda „Simuliuojama tikrovė“

Nuotraukų peržiūra

Panevėžio dailės galerija Panevėžys
2018.01.10 17:00 - 02.10   
Skaitmeninės grafikos kūrinių parodoje pristatomi kiek ironiški, ryškaus, net akį rėžiančio kolorito, siurrealistiniai vaizdiniai, siekiantys atkreipti dėmesį į vartotojišką kasdienybę. „Gyvename malonumų epochoje, o pasitenkinti darosi vis sunkiau, nes tapome trumpalaikių malonumų įkaitais“, – sako dailininkė. Pasitelkdama populiariosios kultūros simbolius autorė analizuoja šiandieninės visuomenės pjūvį. Negalėdamas susitaikyti su kasdiene realybe, šiandienos žmogus dangsto ją daiktais, naujomis patirtimis ir įvaizdžiais. Laviruojama tarp žaidimo su daiktiškuoju pasauliu ir beprotybės. Kaip aktorius, susitapatinęs su savo vaidmeniu ir negalintis jo paleisti, taip mes susitapatiname su daiktais ir butaforine realybe, kol smegenų vingiais ima tekėti ištirpdytas cukrus. Taip nors trumpam nusiraminame. Bent jau kol nejaukioje tyloje sukramtome paskutinį mėsainio kąsnį.

Živilė Spūdytė-Žvėrūna (g. 1992) Šiaulių universitete 2017 metais baigė grafikos magistrantūros studijas. Nuo 2011 m. dalyvauja grupinėse parodose, yra surengusi keletą personalinių parodų. Daugiausia kuria skaitmeninės grafikos srityje.

Paroda veiks iki vasario 10 dienos.
Dailės galerijos (įskaitant Keramikos paviljoną) bilietas suaugusiajam – 2,00 Eur; Vaikams (nuo 5 m.), moksleiviams, studentams, pensininkams, kariams – 1,00 Eur; Asmenims, turintiems tarptautinį mokinio pažymėjimą (ISIC mokinio), asmenims, turintiems tarptautinį studento pažymėjimą (ISIC studento), – 0,50 Eur Neįgaliesiems, vaikams iki 5 metų, dailės mokyklų moksleiviams, studentams, mokytojams, lydintiems mokinių grupes, kūrybinių sąjungų nariams, muziejų, galerijų darbuotojams, turizmo firmų, gidų gildijos nariams, lydintiems grupes, žurnalistams – nemokamai.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.01.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. © 2002-2018 Privatumo politika