apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
KOSMOSAS+

Nuotraukų peržiūra

0
Premjeros data: 2014.03.21
Trukmė: 1.20
Organizatorius: Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Režisierius: Kirsten DEHLHOLM
Spektaklis „Kosmosas+“ yra skirtas jaunimui nuo 9 metų amžiaus ir visiems įgimto smalsumo nepraradusiems suaugusiems. Tai vaizdinga ir įvairių žiūrovų fantaziją budinanti kosminė kelionė. Ją kuria danų režisierė, grupės „Hotel Pro Forma“ įkūrėja ir viena ryškiausių šiuolaikinio Europos teatro vizionierių Kirsten Dehlholm.

„Hotel Pro Forma“ spektakliai ir performansai rodomi teatruose bei muziejuose, miestų aikštėse, kitose kultūrinėse erdvėse visame pasaulyje – nuo JAV iki Singapūro. Visi spektakliai kuriami menų sintezės pagrindu – scenoje susilieja vizualiųjų menų, architektūros, muzikos, kino, literatūros, mokslo išraiškos.

Netikėtų derinių yra kupinas ir „Kosmosas+“. Režisierė K. Dehlholm kartu su gausia įvairių sričių specialistų komanda per kosminę kelionę ieškos atsakymų į klausimus apie didingą ir paslapčių kupiną visatą. „Kas yra už visatos ribų?“, „Ar tamsioji energija turi sunkio jėgą?“, „Kas yra supernova?“, „O kas baltoji nykštukė?“, „Ar mes visi tikrai esame žvaigždžių dulkės?“, „Ar galima verkti kosmose?“. Kūrybinę spektaklio komandą be režisierės sudaro teorinės fizikos specialistas, ypač visata besidomintis vaizdų dizaineris, vaizdo menininkė, operatorė, šiam spektakliui muziką kuriantys bei gyvai ją atliksiantys elektroninės muzikos didžėjai, skirtingi dramaturgai, radijo bangomis valdomų mažųjų skraidyklių su įmontuotomis kameromis operatorius ir kt. „Kosmose+“ drauge su Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktoriais vaidina ir keturi dvylikamečiai moksleiviai, kurie pasikeisdami įkūnys du mažamečius KOSMOSO+ personažus.

Išmoningai derindami mokslinius faktus, planetų ir galaktikų nuotraukas, vaikų įžvalgas, piešinius, šviesos efektus ir gyvai atliekamą elektroninę muziką, spektaklio sumanytojai žada įspūdingą, įtraukiantį reginį.

Režisierė K. Dehlholm, siekianti sudominti jaunimą mokslu ir paskatinti siekti didelių tikslų, tikina: „Sieksiu, kad bent vienas vaikas, išėjęs iš šio spektaklio, pasakys – aš noriu tapti mokslininku“.

Susidomėjusiems spektaklio tema ir norintiems labiau įsigilinti į jame pateikiamus mokslo faktus – siūlome spektaklio tekstą. Jis skirtas asmeniniam naudojimui.

Norint tekstą naudoti edukaciniais tikslais, reikia nurodyti pjesės autorius ir Lietuvos nacionalinį dramos teatrą.

Komerciniais tikslais naudoti šį tekstą draudžiama.

Spektaklio KOSMOSAS+ tekstas (LT)

Play COSMOS+ (EN) (for educational use only)
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.01.14  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika