apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Organizatoriai
Festivalių kalendorius (455)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Gintarės Kuznecovaitės paroda „Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje“

Nuotraukų peržiūra

V. K. Jonyno galerija Druskininkai
2017.12.09 - 2018.02.03   
V. K. Jonyno galerijoje, Turistų g. 9, Druskininkuose,


Gintarės Kuznecovaitės taikomosios tekstilės paroda „Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje“.

Tekstilės, interjero, aprangos ir knygų iliustracijų kūrėja Gintarė Kuznecovaitė, remdamasi Lewis Carroll (1832–1898) knygų „Alisa Stebuklų šalyje“ (1865) ir „Alisa Veidrodžio karalystėje“ (1871) siužetais, savo kūriniuose vaizduoja savaip interpretuotus pasakos personažus: besišypsantį Česyro katiną, triušį, neišskiriamuosius dvynukus Dudutį ir Tututį, širdžių damą-karalienę, grybus, kalbančias rožes. Linksmi, žaismingi, ryškių spalvų piešinėliai, perkelti sublimacinės spaudos būdu ant blizgaus satininio audinio, ekspozicijai dar labiau suteikia gyvybingumo, unikalumo.

Pasak parodos autorės, tai, kad ji savo kūryboje pasirinko interpretuoti L. Carroll literatūros kūrinius, lėmė keletas veiksnių: „Pirmiausia šie kūriniai yra įdomūs, smagūs ir universalūs. Antra, jie man asocijuojasi su vaikystės nerūpestingumu ir lengvumu, iškrėstomis išdaigomis ir nuotykiais. Trečia, jie mane intriguoja užslėptais simboliais, metaforomis ir dviprasmiškumu. Ketvirta, ši pasaka puikiai atspindi, kad kiekvienas turi savo fantazijų pasaulį, stebuklų šalį, karalystę – tai, ką pats žmogus susikuria.“

Šią pasaką G. Kuznecovaitė savo kūryboje atskleidžia įvairiais aspektais: humoristiniu, susireikšminimo, susitapatinimo, vaikystės vaizdinių. Kurdama menininkė išgyvena savotišką fantazijų pasaulį, kai aplinkui viskas kinta ir kaskart viskas suvokiama kitaip. Šia ekspozicija, personažų įtaigumu ji siekia dar kartą žiūrovą sugrąžinti į vaikystę, įtraukdama jį į stebuklų kupiną pasaulį. Įsijausdama į personažų charakterius, autorė susitapatina su jais ir kviečia parodos lankytoją žvelgti Alisos akimis. Kūriniuose vaizduojamais motyvais ji taip pat nori į žmonių aprangą ir namus įnešti linksmumo, sumaišties, keistenybių, daugiau spalvų ir įdomesnių kompozicijų.


Paroda veiks: 2017 12 09–2018 02 03
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.01.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. © 2002-2018 Privatumo politika