Bunkerį Vilijampolės mikrorajone įkūręs Kauno verslininkas Julius Urbaitis teigia, kad šiame muziejuje lankytojai galės pamatyti labai retus unikalius eksponatus - Pirmojo pasaulinio karo, tarpukario, Antrojo pasaulinio karo, Šaltojo karo ir dabartinių laikų. Čia galima pamatyti civilinės saugos technikos vystymosi ekspoziciją.
Pagrindinė muziejaus idėja - civilių apsaugos istorija. Nėra jokių ginklų, o sukaupta apsisaugojimo technika. Eksponatus surinkome pačiais įvairiausiais būdais - iš privačių kolekcijų, dovanų. Visiems esu labai dėkingas, nes analogo šiam bunkeriui bent jau aš tikrai nežinau", - teigė muziejaus įkūrėjas J. Urbaitis.
Kaunas yra studentų ir muziejų miestas. Labai džiaugiuosi, kad tokioje vietoje įsikūrė dar vienas muziejus su unikalia idėja", - teigė muziejaus įkūrėjus pasveikinęs Kauno miesto vicemeras Vytautas Vasilenko.
Bunkerio lankytojus pasitiks didžiausia dujokaukių ir uždaro ciklo kvėpavimo aparatų kolekcija Baltijos šalyse. Čia pat - Lietuvos, Rusijos, Vokietijos kariuomenių bei kitų pasaulio šalių dujokaukės.
Atominio bunkerio įkūrėjai džiaugiasi, kad surinkta įspūdinga kolekcija: generatoriai, medicinos instrumentai, radijo imtuvai, siųstuvai, pelengatoriai, telefonai, komutatoriai bei slapti įrašinėjimo prietaisai, kurie buvo naudojami GRU, KGB, SPECNAZ ir kitų įslaptintų tarnybų, naudojusių grifą slaptai".
Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.
EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.