apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Ekspozicija „Peradresuota“

Nuotraukų peržiūra

0
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Lietuvos išeivijos dailės fondu ir Lewben Art Foundation kviečia susipažinti su Lietuvos išeivijos dailės fondo kolekcijos dalimi.

Parengta ekspozicija – tai Lewben Art Foundation ir Lietuvos išeivijos dailės fondo išleistos naujos knygos „Peradresuota 2. Lietuvių ir litvakų grafika, skulptūra, fotografija, šiuolaikinis menas Lietuvos išeivijos dailės fondo kolekcijoje“ pristatymo dalis. 2016 m. pabaigoje buvo išleistas pirmasis tomas „Peradresuota 1. Lietuvių ir litvakų tapyba Lietuvos išeivijos dailės fondo kolekcijoje“.

Ekspozicijoje bus galima pamatyti tiek pirmajame, tiek antrajame tome publikuotų autorių kūrinių.

Bibliotekos Parodų erdvėje bus pristatyta vieno žymiausio lietuvių menininko – Niujorke gyvenančio ir kuriančio Žilvino Kempino instaliacija „Fontanas“. Penktame aukšte eksponuojami XX–XXI a. išeivijoje kūrusių ir tebekuriančių menininkų tapybos darbai. Jie buvo publikuoti 2016 m. išleistame pirmajame albumo „Peradresuota“ tome. Tarp pristatomų tapytojų – Kęstutis Zapkus, Vladislovas Žilius, Kazimieras Žoromskis, Elena Urbaitytė-Urbaitis, Pranas Lapė, Pranas Gailius ir kiti.

Lietuvos išeivijos dailės fondas administruoja meno kolekciją, kurią sudaro Lietuvos išeivių darbai nuo XX a. pradžios iki šių dienų. Pagrindiniai fondo tikslai yra sistemingai tyrinėti išeivijos dailę, grąžinti kūrinius į tėvynę ir galiausiai – rūpintis išeivijos dailės sklaida. Lietuvos išeivijos dailės fondą įsteigė Lewben Art Foundation. Šiam fondui priklauso Lietuvos ir užsienio menininkų kūriniai nuo XVIII a. pabaigos iki šių dienų.

Paroda veiks Parodų salėje, III a. ir V a. atrijuje.
Organizatoriai ir knygos leidėjai: VšĮ „Lewben Art Foundation“, VšĮ Lietuvos išeivijos dailės fondas

Rėmėjai: „Lewben Group“, UAB „Enercom Capital“, UAB „Strategy Labs“, UAB „Nordgain“, UAB „Lewben Investment Management“, advokatų kontora „Ellex Valiunas“, UAB FMI „Orion Securities“, Lietuvos kultūros taryba, Jonas ir Živilė Garbaravičiai

Papildoma informacija: knygos „Peradresuota 2. Lietuvių ir litvakų grafika, skulptūra, fotografija, šiuolaikinis menas Lietuvos išeivijos dailės fondo kolekcijoje“ pristatymas vyks sausio 11 d. 17.30 val. Parodų salėje, III a.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.01.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika