apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Clotilde Solange - Felicità

Nuotraukų peržiūra

0
Clotilde Solange Rigaud - Lietuvoje gyvenanti prancūzė aktorė bei muzikantė, kurianti stebuklingą ir gilią muziką, kurios metu klausytojai gali pasinerti į savo sielos gelmes.

Clotilde Solange – lyrinės, romantinės, gilios meditacinės muzikos kūrėja ir puoselėtoja – koncerte žada taip pat pristatyti ir naujas savo kūrybos dainas, kurias šiemet planuoja išleisti debiutinio EP pavidalu.

"Tai dainos liaudžiai - apie gyvenimą, apie meilę, - dainos persmelktos poezijos gylio, vilties, šviesos ir transliuojamos klausytojams - nuoširdžios jausmingos dainos iš širdies į širdis." - taip jas pristato pati Clotilde.

Atlikėja yra kilusi iš Prancūzijos, tačiau jos kraujyje ir sieloje susipina įvairios kultūrų spalvos ir prieskoniai. Tai atsispindi ir jos atliekamose dainose, kurios skamba romų, prancūzų, anglų ir ispanų kalbomis. Įkvėpimo ji semiasi iš ją supančios aplinkos – gamtos, kino, slapčiausių norų, svajų, melodijų, kuriomis ji gyvena. Ją įkvėpia aistringos ir tikros dainos, turinčios istoriją, ir nesvarbu ar dainoje daug posmų ar tik keli žodžiai - jos muzikoje vyrauja emocijos ir kvapą gniaužiantys jausmai.

Clotilde Solange auditorija koncertų metu jaučia stiprų ryšį su atlikėja, persikelia į kitą būseną: “Tavo muzika neša mane per vandenyną” – kartą jai užsiminė vienas koncerto klausytojas. “Jei meilė turėtų garsą – tai būtų tavo muzika. Tai – meilės muzika” – atlikėjai užsiminė vienas iš performanso dalyvių.

Clotilde Solange - vokalas, klavišai

Renginys nemokamas
Staliukų rezervacija ir informacija tel.:
+370 650 90469 arba 852620875

Koncerto pradžia: 20:30
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
9200.10.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika