apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Spiečius

Nuotraukų peržiūra

0
Pjesės autorius: Nick Payne
Premjeros data: 2016.10.20
Trukmė: 1 val. 20 min.
Organizatorius: Keistuolių teatras
Režisierius: Eglė Kižaitė
Vaidina: Benita Vasauskaitė, Edgaras Žemaitis
"Kvantinėje multivisatoje kiekvienas pasirinkimas, kiekvienas sprendimas, kurį tu kažkada padarei arba nepadarei, egzistuoja neįsivaizduojamoje gausybėje paralelinių visatų", - pasakoja fizikė Merian. "Tai tikrai labai mane jaudina", - prisipažįsta bitininkas Rolandas.

Būtent tokios multivisatos akivaizdoje skleidžiasi iš pirmo žvilgsnio įprasta istorija: du žmonės - Jis ir Ji, atsitiktinai susipažinę piknike, bei jų žemiški santykiai. Vis dėlto visuose artimuose santykiuose iškylantis klausimas "kas būtų, jeigu?.." įgauna naują prasmę - kiekvienas Merian ir Rolando pasirinkimas turi galybę baigčių. Dabartis perrašoma čia pat, scenoje: keičiasi visatos, keičiasi poros poelgiai ir reakcijos, tačiau išlieka esminis dalykas - trapus ir intymus dviejų žmonių ryšys, nenutrūkstantis pasirinkimų ir besimainančių visatų galvosūkyje.

Anglų dramaturgo Nick Payne pjesės "Spiečius" ašis - fizikos teorija, teigianti, jog vietoje vienos visatos jų egzistuoja milijardai ir kiekviena įmanoma bet kurios situacijos baigtis įvyksta vienoje iš jų. Iš vienos pusės "Spiečius" - spektaklis apie tai, kaip veikia mūsų pasaulis bei visata, kurioje egzistuojame; kita vertus, tai ir mikroskopinio darinio toje visatoje - dviejų žmonių meilės - istorija.

Režisierė Eglė Kižaitė, Keistuolių teatro scenoje prieš kelis metus sėkmingai debiutavusi su G. Boccaccio "Dekamerono" adaptacija "Atleisk jiems, jie nežino, ką daro", jau anksčiau buvo prisilietusi prie Nick Payne pjesės, tačiau tik dabar spektaklis rado savo naujuosius teatrinius namus. Kinematografiško, fragmentiško siužeto išpildymą jauna režisierė patikėjo aktorių duetui - Benitai Vasauskaitei bei Edgarui Žemaičiui, kurie įsileidžia žiūrovą į iki skausmo jautrius ir intymius poros santykius, lydimus kasdienių kivirčų, išdavysčių, mažų džiaugsmų ir didelių nusivylimų. Tapęs paties žiūrovo veidrodžiu spektaklis kviečia prisiliesti prie egzistencinių klausimų, panirti į "de javu" jausmą bei susimąstyti, ar tikrai esama vienintelės, galutinės ir išbaigtos gyvenimo versijos.
10 Eur
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.01.27  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika