apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Ramūnas DIFARTAS. „Tarp šešių kalnų“. Naujo albumo pristatymas

Nuotraukų peržiūra

0
Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas,po ganėtinai ilgos tylos ( kai 2012m. buvo išleistas DVD „Dainos akys“), vėl turi naujieną – pristato savo naujausių dainų albumą – „Tarp šešių kalnų“.

Atlikėjas, aktyviai koncertuojantis su gyvo garso grupe bei įvairiais muzikiniais projektais neslepia, jog šis darbas bus tarsi viso jo muzikinio gyvenimo kelio įprasminimas.

„Regis pagaliau suradau tikrąjį save ir kūriau tai, ką iš tiesų norėjau ir jaučiau .Pajutau, jog esu subrendęs tai kūrybai, kuri ilgą laiką gyveno mano mintyse ir širdyje, tik niekaip nepavykdavo jos gyvai realizuoti įrašų studijoje. Per pastaruosius keletą metų įkvėpimo daugiausiai sėmiausi, klausydamas Sting‘o, J. Mayer‘io, J. Bonamasso‘s, Queen, M. Mcdonald‘o, G. Porter‘io kūrybos, taip pat lankydamasis savo mėgstamų atlikėjų koncertuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse“.

Šešių kalnų metafora albumo pavadinime – tai žmogaus išgyvenimai, ieškojimai, jo pasiekimai ir vidinė stiprybė, - sakė atlikėjas“.

Ramūnas intriguoja, jog šįkart klausytojus nustebins kitokiu skambesiu: daug gražių gitarinių rifų, gyvas perkusijos skambesys, kurį padės sukurti iš Italijos kilęs talentingas muzikantas D. Zema bei sodrus kontrabosas, kurį meistriškai valdys G. Litinskas. Programoje skambės ne tik naujo albumo dainos, bet taip pat ir keletas naujai aranžuotų senųjų kūrinių.

„ Stengiausi kurti tokią muziką, kurios Lietuvoje labai trūksta – gyvą, kvėpuojančią, prasmingą, profesionalią. Bus filosofijos, lengvo, šiek tiek pietietiško šėlsmo, gražios romantikos, tarpusavyje persipinančių įvairių muzikinių stilių, taip pat netikėtų duetų ir koncerto svečių“ – intrigavo atlikėjas.

„Kviečiu į susitikimą su nauja mano muzika, kuri, tikiuosi, nukels į snieguotas viršukalnes, leis pasinerti į vandenyno gelmes ar bent akimirkai pasišildyti pietietiškos saulės spinduliuose!“

Atlikėjai:

R. Difartas – vokalas, gitara
G. Litinskas – kontrabosas, klavišiniai
K. Balčiūnas – gitara
D. Zema – perkusija
A. Difartė – pritariantysis vokalas
V. Venslovienė – pritariantsis vokalas

Daugiau informacijos:
www.klubasramybe.lt

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
3395.02.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-7347 Privatumo politika