apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Magijos meistro A.Gaičiūno debiutinis paveikslų paroda

Nuotraukų peržiūra

0
Garsaus mago Arvydo Gaičiūno tapyti magiški paveikslai viešai pristatomi pirmą kartą. Vienas iš magijos teatro „DiArchy“ įkūrėjų Arvydas Gaičiūnas daugiau nei 25 metus dirba profesionaliu magu. Savo magija ir triukais su seserimi Diana jis užbūrė tūkstančius žiūrovų beveik 40 pasaulio šalių bei pasiekė kelis magiškus pasaulio rekordus. Šįkart Arvydo Gaičiūno magija – jo paties piešiniai su magijos prieskoniu. „Pradėjau tapyti nuo vaikystės, nes sapnuose dažnai regėdavau vaizdinius, - prisipažįsta Arvydas Gaičiūnas. – Visą gyvenimą mane lydi noras tapyti. Kai pastebiu įdomų veidą, gražų gamtos vaizdą ar, kai mane aplanko magiški sapnai.

“Savo tapybos kūriniuose Arvydas Gaičiūnas bando užfiksuoti judėjimą, tarsi sustabdyti laiką ir mieliau vaizduoja emocijas nei objektus. Dažnai jis pradeda tapyti spontaniškai, neturėdamas idėjų. „Intuityviai parenku dažus, tapybos metodiką ir žaviuosi užplūstančiomis idėjomis paties proceso metu“, - prisipažįsta Arvydas Gaičiūnas. Abstraktų ekspresionizmą tapyboje mėgstančio Arvydo Gaičiūno paveikslų parodoje dvelks ir magija. Po sapno, kuriame iš dangaus į spalvotą dažų ežerą krenta kortos, savo tapyboje Arvydas pradėjo naudoti ir šį magišką atributą. Kortos turi užkoduotus simbolius. Neatsitiktinai malkoje – 52 kortos: tiek metuose savaičių, keturi kortų simboliai (širdys, būgnai, kryžiai, vynai) simbolizuoja metų laikus, kiekvieną metų laiką sudaro 13 savaičių – būtent tiek kortų turi kiekvienas iš keturių simbolių. Tapybos procesas magą užburia tuo, kad jis jaučia ypatingą hipnotinę, sąmonės būseną ir atsiduoda pasąmonės kūrybai. Menas – tai iliuzija, kuri padeda atitrūkti nuo realybės, bet tuo pačiu padeda geriau ją suvokti. „Mes visi žinome, kad menas nėra tiesa. Menas – tai melas, padedantis suvokti tiesą, ar bent jau tiesą, kuri mums duota suprasti, o menininkas privalo žinoti, kaip įtikinti kitus savo melo tikrumu“, - artėjant debiutinei parodai garsaus ispanų tapytojo Pablo Picasso žodžius kartoja Arvydas Gaičiūnas. Maloniai kviečiame!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.02.28  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika