apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

Nuotraukų peržiūra

0
Trečią gegužės savaitgalį – gegužės 19 dieną – Lietuvos kariuomenė kviečia visus atvykti į Alytų, kur vyks Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos šventė. Mes – tai jūs!

Šventę pradėsime iškilminga atidarymo ceremonija aikštėje prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro: Garbės sargybos kuopos kariai atliks parodomąją programą su stilizuotomis salvėmis, kariniais maršais džiugins Lietuvos kariuomenės orkestras, šventės svečius skrydžiu pasveikins NATO naikintuvų pilotai.
Jaunimo parke bus eksponuojama Lietuvos kariuomenės ir sąjungininkų ekspozicija, kurioje šventės svečiai galės ne tik susipažinti su visomis Lietuvos kariuomenės pajėgomis ir padaliniais, tačiau ir pabendrauti su užsienio kariais, susipažinti su moderniausia ginkluote ir karine technika, išbandyti save karinėse estafetėse, taip pat įsitikinti, kad tarnyba Lietuvos kariuomenėje yra jėga!

Tai yra neeilinė proga susipažinti su Lietuvos kariuomene iš arti. Geros emocijos, nuotykiai ir daug įspūdžių – garantuoti!

Daugiau informacijos jau netrukus!

On the third weekend of May – the 19th of May - the Lithuanian Armed Forces invites everyone to arrive to Alytus, where the Partisans' Honor, Armed Forces and Society Day celebration will take place. We are you!

The celebration will be started by solemn opening ceremony in the square next to Alytus Sports and Recreation Center: Honor Guard Company soldiers will perform a demonstrative program with stylized volley, Lithuanian Armed Forces orchestra will play military marches, celebration guests will be welcomed by NATO fighters’ pilots.
Display of the Lithuanian Armed Forces and Allies will be exhibited In the Youth park where the guests will not only be able to get familiarized with all forces and units of the Lithuanian Armed Forces, but also to talk with foreign soldiers, get familiarized with the most up-to-date weaponry and military equipment, try themselves in military relay-races, and make sure that service in the Lithuanian Armed Forces is cool!

This is an extraordinary opportunity to get acquainted with the Lithuanian Armed Forces at close range. We guarantee you good emotions, adventures and lots of excitement.

More information soon!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.05.19  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika