apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Vilnius skaito

Nuotraukų peržiūra

0
Atsinaujinusioje sostinės Lukiškių aikštėje atidaryta unikali ir pirmoji Lietuvoje skaitykla po atviru dangumi. Projektas „Vilnius skaito“ sostinėje vyks visą vasarą, o jaukią mobilią skaityklą iki rudens bus galima aplankyti ir kitose Vilniaus erdvėse – kas mėnesį ji keliaus vis į kitą skverą, aikštę. Knygas galima skaityti patogiai įsitaisius ant sėdmaišių. Projekto „Vilnius skaito“ idėjos sumanytojai ir organizatoriai – UAB „Gera pramoga“. Projekto partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.
Skaitykloje kiekvienas gali nemokamai skaityti naujausią, įvairaus žanro literatūrą. Specialiai skaitymui pritaikytoje erdvėje įvairaus amžiaus ir skonių literatūros mėgėjai ras net apie 1000 knygų, suskirstytų į temines lentynas.

Skaityklos po atviru dangumi atidaryme dalyvavo žinomi žmonės – skaitantys ar patys knygas rašantys žymūs vilniečiai. Savo mėgstamiausias knygas išsirinko Rolandas Kazlas, Aušra Maldeikienė, Paulius Ambrazevičius, Vytenis Pauliukaitis, Marius Povilas Elijas Martynenko bei kiti. Įsiamžinę su mėgstamiausiomis knygomis vilniečiai pažymėjo jas specialiais lipdukais, kad atėję paskaityti kiti knygų mylėtojai sužinotų, kokias knygas mėgsta visiems gerai žinomi žmonės.

Didžiąją dalį knygų skaityklai paskolino pagrindinis projekto partneris – Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka, naujausių knygų taip pat dovanojo leidyklos „Baltos lankos“, „Alma Litera“, „Sofoklis“, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, „kitos knygos“, „Vaga“ ir „Tyto alba“. Geriausių, iškiliausių Šiaurės šalių rašytojų knygas pristato Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje.

Tai yra skaitykla, todėl knygos joje ir turi pasilikti. Skaityklos erdvė taip pat bus naudojama įvairiems viešiems miesto renginiams: susitikimams su rašytojais, literatūros, poezijos skaitymams, knygų pristatymams, bus rengiami „šeimadieniai“, kiti įdomūs su literatūra susiję renginiai.

Skaityklą padovanojusi „Gera pramoga“, praėjusiais metais Vilniaus miestui dovanojo Vilniaus gatvės atidarymo renginį. Šįmet renginių organizavimo agentūra, pasitelkusi partnerius ir rėmėjus, globojama Vilniaus miesto savivaldybės, tęsia gražių darbų miestui tradiciją ir kviečia miestiečius prasmingai leisti laiką skaitant kokybišką literatūrą.

Skaityklą įrengti padėjo: „Komandor“, „DEXTERA“, „AVON“, „Magrės baldai“, „Senukai“.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika