apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV paskaita „Laimės menas“ Dalai Lama

Nuotraukų peržiūra

0
Visos surinktos lėšos bus skirtos vizito išlaidoms padengti. Paskaitą „Laimės menas“ Jo Šventenybė Dalai Lama XIV skaitys anglų kalba, tačiau bus sinchroninis vertimas į lietuvių ir rusų kalbas.

Dvasinio lyderio vizito Lietuvoje organizatoriai prašo žiūrovų, kuriems bus reikalingas sinchroninis vertimas, su savimi turėti fm bangomis transliuojantį radio aparatą ar telefoną su ausinėmis.

Jo Šventenybė Dalai Lama XIV paskaitoje „Laimės menas“ kalbės anglų kalba. Paskaita bus sinchroniškai verčiama į lietuvių ir rusų kalbas.Vertimas bus transliuojamas FM bangomis. Norintys klausytis vertimo FM bangomis, turi atsinešti mobilų telefoną, kuriame yra FM radijo imtuvas, arba nešiojamą FM radijo aparatą ir ausines. Pasirūpinkite, kad jūsų mobilusis telefonas būtų visiškai įkrautas, o Jūsų nešiojamas radijo aparatas būtų su naujomis baterijomis, taip pat turėkite kokybiškas ausines savo prietaisui.

„Tikrasis džiaugsmas yra gyvenimo būdas, o ne trumpalaikė emocija…“, – sako viena šviesiausių ir charizmatiškiausių asmenybių pasaulyje Jo Šventenybė Dalai Lama XIV ir kviečia pakalbėti apie laimę čia, Vilniuje, vienintelėje paskaitoje „Laimės menas“.

Ketvirtą kartą Lietuvoje viešėsiantis Tibeto dvasinis lyderis vizito laiką pasirinko neatsitikinai. Jo viešnagė Lietuvoje vasaros pradžioje turi ypatingą tikslą – pasveikinti šalį ir jos gyventojus valstybės atkūrimo 100-mečio proga. Juk Jo Šventenybė Dalai Lama XIV Lietuvai svarbiausiomis akimirkomis visuomet buvo šalia ir reiškė palaikymą.

Glaudūs ryšiai tarp Tibeto dvasinio lyderio ir Lietuvos užsimezgė dar 1990 m., kai Lietuva atkūrė Nepriklausomybę J. Šv. Dalai Lama XIV buvo pirmasis politikas-dvasinis lyderis, pasveikinęs Lietuvą su Nepriklausomybės paskelbimu. Sveikinimo telegramą jis atsiuntė jau balandžio 3 d. Dar po kiek daugiau nei metų Lietuvą jis sveikino jau iš LR Seimo tribūnos.

Nuo septintojo dešimtmečio Tibeto vadovas ir dvasinis lyderis aktyviai keliauja po Vakarų šalis, kur skaito paskaitas filosofijos, religinėmis, kultūrinėmis, politinėmis temomis. Išgirsti jo minčių susirenka tūkstantinės auditorijos, sausakimšos salės.

Jo Šventenybė Dalai Lama XIV nuolat pagerbiamas premijomis, garbės vardais ir padėkomis už savo budistinės filosofijos darbus, tarpreliginio dialogo skatinimą, taikaus konfliktų sprendimo propagavimą, žmogaus teisių gynimą ir rūpinimąsi gamtos apsauga. 1989 m. už nesmurtinės kovos propagavimą dėl Tibeto išsilaisvinimo, taikingą filosofiją, kuri remiasi didžia pagarba viskam, kas gyva, ir pasaulinės atsakomybės, apimančios žmoniją ir gamtą, koncepciją J.Šv. Dalai Lama XIV buvo apdovanotas Nobelio Taikos premija.

Skleisdamas savo gėrio ir taikos koncepciją J.Šv. Dalai Lama XIV ne kartą apkeliavo visą pasaulį. Lietuvoje jis viešėjo 1991, 2001 ir 2013 metais. Per antrąjį J.Šv. Dalai Lama XIV vizitą 2001 m. jam buvo suteiktas Užupio respublikos garbės piliečio vardas.

Paskaitą „Laimės menas“ Jo Šventenybė Dalai Lama XIV skaitys anglų kalba, tačiau bus sinchroninis vertimas į lietuvių ir rusų kalbas. Dvasinio lyderio vizito Lietuvoje organizatoriai prašo žiūrovų, kuriems bus reikalingas sinchroninis vertimas, su savimi reikia atsinešti savo fm aparatą (radiją ar telefoną) su ausinėmis.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.14  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika