apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Balkanaktis HALĖS Turguje

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Kultūros naktis 2018
Neeilinis Balkanaktis!
Neeilinė proga! Neeilinė vieta! Neeiliniai svečiai!

Dešimties metų veiklos Baltic Balkan jubiliejų švęsime Halės Turguje! Taip jums nepasivaideno, turgavietėje! Kur ir pridera vykti tikrai balkaniškai beprotybei! Švęsime garsiai ir ryškiai, kaip paskutinį kartą gyvenime! Į gimtadienio šventę žinoma kviesime apsilankyti nemokamai! #BB10


★ TIBBLE TRANSIBIRISKA (Gypsy, Balkan, Folk) LIVE SE
★ RAKIJA KLEZMER ORKESTAR (Klezmer, Balkan) LIVE LT
★ BALTIC BALKAN (Balkan, Gypsy, Klezmer) LT

----------------------------------------------------------------
TIBBLE TRANSIBIRISKA (SE)
Švedų muzikinis palikimas ir nenumaldoma aistra groti romų liaudies muziką vienja orkestrą Tibble Transsibiriska iš mažo šalies miestelio. Grupės kerintis vokalistės balsas ir jį
lydinti galinga pučiamųjų palyda privers ne tik pašėlusiai šokti Balkanakčio aikštelėje, bet ir pajausti nenuspėjamą kultūrų kokteilio skonį! Originalūs Tibble Transsibiriska kolektyvo kūriniai sukurti negailint energijos ir stiprių emocinių prieskonių. Pirmą kartą Baltijos šalyse besilankantis muzikantų šešetas gali pasigirti ir puikiais muzikiniais pasiekimais.
Jų vienas paskutinių albumų DUJ buvo pasitiktas giriančiomis recenzijomis pasaulio muzikinėje spaudoje ir netgi įvardintas kaip vienas labiausiai įkvepiančių įrašų šiais metais. O Dalecarlia Music Awards 2016 metais kategorijoje Best Folk Music tapo nugalėtojais.
Paskutiniame švedų kapelos remiksų albume originalias versijas remiksavo tokie Balkan Beats pasaulio žymūnai kaip Robert Soko ar Yuriy Gurzhy. Taip pat albume rasite ir Baltic Balkan perdirbinį. Ponai ir ponios pasitikite nepakartojamuosius Tibble Transsibiriska iš Švedijos. Skol!
http://tibbletranssibiriska.se/

RAKIJA KLEZMER ORKESTAR (LT)
Atgaivinti tai, kas prarasta. Tokį tikslą užsibrėžė susikūrusios grupės „Rakija Klezmer Orkestar“ muzikantai – ieškoti litvakiško klezmerio skambesio. Grupės repertuare jau keliasdešimt žydiškų melodijų, kurių muzikantai ieško ir archyvuose, ir lankydami žmones.
Klezmeriais buvo vadinami šventėse grodavę muzikantai, dažniausiai tai buvo vestuvės, tradicinės žydų šventės. Nuo 1880 iki 1920 metų iš Rytų Europos į JAV atvykę žydų muzikantai susipažino su džiazu ir pradėjo „kryžminti“ ją su klezmer – tai buvo sparčiausias šio muzikos stiliaus vystymosi laikotarpis. „Rakija Klezmer Orkestar“ klezmer muziką maišo su balkaniškais ritmais, koncertuose žmonės tiesiogine to žodžio prasme šiek tiek išprotėja, mat kojos norom nenorom kilnojasi kiekvienam besiklausančiajam. 6 muzikantų grupė „Rakija Klezmer Orkestar“ aktyviai koncertuoja, šiuo metu ruošiasi įrašyti albumą.
https://www.facebook.com/RakijaKlezmerOrkestar/

BALTIC BALKAN (LT)
Lietuvos sostinė Vilnius istoriškai buvo didelis katilas, kuriame įvairiais amžiais virė baltų, gudų, ukrainiečų, lenkų, rusų, žydų, vokiečų, totorių, karaimų, britų ir čigonų kultūros įtakos. Kiemuose, kur kadaise gimė skurdaus klezmer muzikanto sūnus legendinis smuikininkas Jaša Heifecas ir iš rytų veržėsi gaivi pasaulietiška muzika, startavo Baltic Balkan projektas, siekiantis suderinti šiuolaikinius šokių muzikos ritmus su įvairialypiu šio krašto muzikiniu paveldu. Šis muzikinis ir performansų projektas įkvėpimo sėmėsi iš jugoslaviško pankroko, daugybės įdomių grupių pasirodymų, pamatytų Europos festivaliuose, ir kino filmų, kuriuose atskleista tikra Balkanų (o taip pat ir Baltijos) dvasia.
https://soundcloud.com/baltic-balkan

----------------------------------------------------------------


TIBBLE TRANSIBIRISKA (SE)
A combination of strong vocal expression and full output with brass and beats from the Gypsy tradition. Catchy, dance friendly Balkan beats are mixed with languorous, tearful songs in minor. A new style has entered the world music scene!
Swedish musical heritage and a passion for Gypsy style music from the Balkan countries, drive this group of skilled Dalecarlian musicians to create new music that not only makes people dance but also shows them what cross-cultural inspiration is all about! Their original compositions are packed with energy. Some are heavy and emotional and some are lively and irresistibly catchy.
Tibble Transsibiriska's latest album ”DUJ” received great reviews in world music magazines. Roots called it "one of the most exciting records of the year". The same album was also listed on Transglobal World Music Chart and has been played on radio stations all over the world!
Tibble Transsibiriska was the winner of the prestigious Dalecarlia Music Awards 2016, in the category Best Folk Music.
http://tibbletranssibiriska.se/

BALTIC BALKAN (LT)
Vilnius, the Lithuanian capital, was always the meltdown of the Baltic, Ukrainian, Polish, Russian, Jewish, German, Tatar, Karaite, British and Gypsy cultures. The homeland of Jascha Hefeitz, where every traditionalist backyard was still listening to the klezmer music wind coming from the East and the South, it is also a starting point for the Baltic Balkan project. This musical and performance artist endeavor was inspired by listening to original Yugoslav punk rock, as well as countless musical festivals in Europe and movies with a true Balkan (and Baltic) spirits.
https://soundcloud.com/baltic-balkan

----------------------------------------------------------------

Puošiamės: Skrybėlės, ūsai, sijonai ir auksiniai dantys.

Muzika: Gypsy, Balkan Beat, Klezmer

Pradžia/Start: 22:00

Durys/Doors: NEMOKAMAI / FREE
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.15  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika