apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Praeities karalystė
Vaikams  - vaikams

Nuotraukų peržiūra

0
Kultūros naktis 2018
Šeimų erdvė – tai mini „Kultūros nakties“ festivalis skirtas visai šeimai. Tradiciškai šeštus metus iš eilės šis festivalis įsikurs jaukiame Bernardinų sode.

Šiais metais Šeimų erdvė virs nuostabia PRAEITIES KARALYSTE. O šios karalystės lankytojus kviesime tapti istorijos valdovais, atrasti save bei pažinti pasaulį.
„Praeities karalystė“ taps erdve, kurioje karaliaus praeities šešėliai, kviesdami pažinti istoriją, susipažinti su kitomis kultūromis, atrasti įdomias interaktyvias veiklas, žaisti žaidimus, kartu sužinoti kažką naujo bei gerai praleisti laiką gamtoje.

Įvairios kultūros bei meno edukacinės programos kvies įsisukti į nuostabų istorijos pasaulį bei išgirsti įdomių faktų apie praeitį. Šeimų erdvė virs puikia vieta visai šeimai, nes kiekvienas apsilankęs čia sau ras įdomios veiklos.

Pasiūlysime prasmingo laisvalaikio idėjų, įvairiausių dirbtuvių bei žaidimų ne tik mažiems, bet ir dideliems. Nuobodžiauti neleis šokių bei muzikos pasirodymai, kurie į judesio sūkurį įtrauks kiekvieną sodo lankytoją. O senieji sutartinių bei dambrelių skambesiai užburs nepaprasta garso magija. Įvairias istorijas pasakos teatro aktoriai. Nuotaikingi pasirodymai festivalio lankytojų lauks cirko pievoje. Norintys galės mokytis žongliravimo meno bei stebėti fakyrų pasirodymą. Praeities karalystės lankytojai persirengę teatro rūbais galės įsikūnyti į istorinius personažus bei įsiamžinti įrengtoje fotoateljė. Per upę nusidrieks spalvotų hamakų girliandą, o sutemus ieškosime šviečiančių instaliacijų, kurios pasakos savo praeities istorijas.

Šios ir dar daugybė kitų veiklų bei meninių pasirodymų laukia Jūsų Bernardinų sode birželio 15 d. nuo 18 val. vakaro.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.15  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika