apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Po bažnyčios skliautais

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Kultūros naktis 2018
APRAŠYMAS:
Europos kultūros paveldo metų proga, Bazilijonų vienuoliai kviečia į susitikimą, kuriame pasidalins savo gyvenimu po bažnyčios skliautais.
Ekskursijų po vienuolyną metu susipažinsite su vienuolių gyvenimu. Ekskursijas ves gidas Raimundas Šakalys, ekskursijų trukmė apie 45 min. 3 ekskursijoms į Švč. Trejybės graikų apeigų katalikų bažnyčią reikėtų registruotis el. paštu josafatosbm@gmail.com

I ekskursija – 18 val.
II ekskursija – 19 val.
III ekskursija – 20 val.

Nuo 21:00 val. Švč. Trejybės graikų apeigų katalikų bažnyčioje skambės Galicijos kamerinis choras “Jevšanas” (Ukraina). Kolektyvo repertuare – sakralinė muzika, pasaulio ir Ukrainos kompozitorių kūriniai chorui bei šiuolaikinių kompozitorių kūriniai.
22:00 val. Merginų vokaliniai ansambliai Campo Aperto ir Šv. kankinės Paraskevės ortodoksų bažnyčios vokalinis ansamblis klausytojus supažindins su Rytų ir Vakarų Bažnyčių sakraline muzika – bizantiškomis ir kitoms ortodoksų giesmėmis bei grigališkuoju choralu.
23:00 val. Vakarą užbaigs Duo Barocco (mecosopranai Saulė Šerytė ir Renata Dubinskaitė). Savo programoje kartu su vargoninikei Virginija Survilaite pristatys prancūzų baroko kompozitoriaus Francois Couperino „Sutemų skaitiniai“ (Lecons de tenebres, 1714) – tai Didžiosios savaitės Sutemų liturgijai skirtas kūrinys dviems sopranams.

“Галицький камерний хор «Євшан» (Україна)
У репертуарі колективу духовна музика, хорові твори світових та українських композиторів та твори композиторів сучасності.”

KITA INFORMACIJA:
Organizatorius: Šv. Juozapato Bazilijonų Ordino Vilniaus vienuolynas ir Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.16  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-7170 Privatumo politika