apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
SATYRINĖS ILIUZIJOS

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Muzikos festivalis "Užutrakio vakarai 2018"
SATYRINĖS ILIUZIJOS

MILDA BARONAITĖ, sopranas
IGNAS MELNIKAS, baritonas
VAIDA BALČIŪNIENĖ, fortepijonas

Programa
Vytautas Barkauskas „Trys satyriniai paveikslėliai“
Feliksas Bajoras „Sakmių siuita“
Gian Carlo Menotti „The Telephone“
(vieno veiksmo komiška opera)

Šią įdomią, intriguojančią ir šelmiškai ironišką programą klausytojams dovanoja ryškūs atlikėjai – dainininkai Milda Baronaitė ir Ignas Melnikas bei pianistė Vaida Balčiūnienė.

Milda Baronaitė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. A. Krikščiūnaitės kl.). Solistė, 2011 metais už aktyvią muzikinę veiklą apdovanota Šiaulių m. savivaldybės Jaunųjų meno ir kultūros kūrėjų premija, koncertuoja su žymiais Lietuvos dirigentais, orkestrais, atlikėjais bei kompozitoriais. Ji dažnai pasirodo įvairiuose projektuose ir festivaliuose: miuzikle „Geležinės princesės diena“ atliko pagrindinį – Geležinės princesės vaidmenį (2010), debiutavo operoje „Šventavartė“ (2012), atliko Odetos vaidmenį miuzikle „Dėžė“ (2015), atliko soprano partijas M. Duruflé „Requiem“ (2016) ir V. Augustino kompozicijoje „Malda už Tėvynę“ (2017), dalyvavo koncertų cikle „The music of the European nations“ Sofijos Nacionalinėje filharmonijoje (2017, Bulgarija), dainavo spektaklyje „Apreiškimas Marijai“ Lietuvos nacionaliniame dramos teatre (2017).

Ignas Melnikas studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, daug kartų stažavo Milane pas garsų dainavimo pedagogą Anatolijų Goussevą. Atlikėjas daug koncertuoja Italijoje bei Lietuvoje, dažnai bendradarbiauja su Čiurlionio kvartetu. Keletas paskutiniųjų projektų: koncertas Milano Sant’Andrea teatre; kartu su jaunaisiais LMTA režisieriais – Giedriaus Varno studentais, parengtas Demono vaidmuo (A. Rubinšteino opera „Demonas“); Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Operos studijoje paruoštas Grafo di Luna vaidmuo (G. Verdi opera „Trubadūras“).

Vaida Balčiūnienė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Z. Ibelhaupto kl.). Šiuo metu dirba koncertmeistere LMTA Dainavimo bei Vaidybos ir režisūros katedrose. Pianistė, pasižyminti subtiliu muzikos suvokimu atliekant skirtingų žanrų kūrinius, bendradarbiauja ne tik su žinomais klasikinės muzikos atlikėjais, bet ir su tokiomis populiariosios muzikos žvaigždėmis kaip K. Krysko, V. Genytė, D. Norvilas (Deivis), J. Lapatinskas, V. Kovaliovas ir kt. Ji ruošia kamerinės muzikos programas (muzikos poezijos vakarai, sakralinės muzikos koncertai), dalyvauja operų pastatymų projektuose, pasirodo įvairiuose festivaliuose („OpenSea“ ir kt.), dalyvauja miuziklo „Paryžiaus katedra“ projekte bei kituose teatralizuotuose muzikiniuose pasirodymuose kartu su aktoriais ir dainininkais.
________________________________________
Organizatorius – VšĮ „Ambra Vox“
Informacija: +370 612 31170
www.ambravox.lt
ambra@ambravox.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika