apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Vindouz

Nuotraukų peržiūra

0
Juozas Milašius ‒ gitaristas, kompozitorius, performansistas, laisvojo džiazo muzikantas, triukšmo estetikos maestro ‒ bekompromisis avangardistas, prisiekęs eksperimentatorius. Milašius taip pat yra bendradarbiavęs gausybėje projektų, bendradarbiavęs su gausybe džiazo ir eksperimentinės muzikos atstovų ‒ Petru Vyšniausku, Vladimiru Čekasinu, Vytautu Labučiu, Vladimiru Tarasovu, Daliumi Naujokaičiu, Arkadijumi Gotesmanu ir kt. Tačiau labiausiai Milašius "suaugo" su gitara, kuria sugeba išgauti neįsivaizduojamą diapazoną garsų.

2018 m. birželio 20 d., 21 val., užsirakinę Jono Meko vizualiųjų menų centre, Juozas Milašius ir Audrius Kalytis taip pat negailestingai kankins gitaras, o šį performatyvų garso veiksmą žiūrovai stebės (klausysis?) gatvėje.

Audrius Kalytis visada buvo neatsiejamas nuo muzikinių grupių (ypatingai - "SH") ir buvo grupės muzikantas, o ne solo atlikėjas. Nors jo grupės niekada neturėjo daug gerbėjų, tačiau tiems, kas jas suprato, Audrius padarė labai didelę įtaką.

Audrius jau 90-ųjų pirmoje pusėje grojo nestandartiniais derinimais, kūrė paprastas, tačiau labai savitas akordų slinktis ir puikiai manipuliavo tiek pop-stiliaus melodijomis, tiek garso sienomis.

Pastaruosius metus Audrius scenoje yra retas svečias, tačiau laikas nuo laiko nustebina "čia-ir-dabar" kuriamais gaivališkais gitaros viražais, kuriais muzikantas ne tik demonstruoja gitaros galimybes, tačiau visų pirma perteikia savo vidinį pasaulį.
Šiuo laikotarpiu yra labai įdomus Audriaus gitarizmo virsmas . Post Sonic Youth . Dabar viskas kinta ir kas bus po to? Svarbiausia , kad nėra išankstinių riboženklių.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2000.05.23  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-5504 Privatumo politika