apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Elegantiškasis duetas

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: XXIII Pažaislio muzikos festivalis 2018
Atlikėjai

JUSTINA GRINGYTĖ (mecosopranas)
PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas)


Bilietų kaina: 10, 15 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 12, 17 Eur


Lietuvoje gimusiai ir Vilniuje vokalo studijas pradėjusiai operos solistei JUSTINAI GRINGYTEI per kelerius pastaruosius metus pavyko atkreipti į save ir užsienio publikos bei kritikų dėmesį: 2015 m. tarptautinius operos apdovanojimus teikiantis fondas paskelbė ją geriausia metų jaunąja dainininke, o dienraštis „The Times“ jos vokalo techniką pavadino „verčiančia iš kojų“. Itin daug komplimentų pelnė lietuvės Karmen vaidmuo Nacionalinėse Anglijos ir Škotijos operose: savo „tvirtu it plienas, aistringai frazuojamu ir nepriekaištingai valdomu” balsu („The Guardian“) ji „valdo sceną, pakaičiui išspjaudydama vokalines linijas arba švelniai prie jų prisiliesdama – valdinga ir čia pat trapi“ („The Scotsman“).
Pastaruosiuose koncertiniuose sezonuose J. Gringytė atliko ryškius vaidmenis Georges Bizet „Karmen“, Vincenzo Bellini „Kapulečiai ir Montekiai“, Camille Saint-Saënso „Samsonas ir Dalila“, Hectoro Berliozo „Fausto pasmerkimas“, Giuseppe Verdi „Nabukas“ ir „Rigoletas“, Engelberto Humperdincko „Jonas ir Greta“ operų pastatymuose Lietuvos, Velso (Škotija), Londono (Anglija) operų, Maskvos (Rusija) didžiajame, Madrido (Ispanija) karališkajame teatruose, Lisabonoje (Portugalija) ir Palerme (Italija).
J. Gringytės debiutinė kompaktinė plokštelė, kurioje skamba kartu su pianistu Iainu Burnside’u įrašytos visos Sergejaus Rachmaninovo dainos, 2014 m. pretendavo į itin prestižišką įrašų studijos „Gramophone“ apdovanojimą.

Tarp Lietuvos atlikėjų PETRAS GENIUŠAS išsiskiria muzikinių interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su simfoniniais orkestrais, įvairiais kameriniais ansambliais, solistais ir dirigentais. Tačiau klasikinio pianisto amplua jam per siauras, todėl neretai jį galima pamatyti ant scenos akompanuojantį dramos spektakliams, baletui ir net kabaretui, dalyvaujantį džiazo ir įvairius muzikos stilius kryžminančiuose projektuose. Jis nenuilstamai plečia savo muzikinį akiratį – nuo įvairių pasaulio tautų folkloro iki avangardinės muzikos, džiazo ir elektronikos. Grįžtamuoju ryšiu šie interesai praturtina ir P. Geniušo klasikinio muzikavimo praktiką. Šalia išlavinto muzikinio skonio, technikos ir jautrumo garsui, tai, matyt, yra viena vertingiausių šio pianisto savybių.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
8400.01.21  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika