apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Surfhouse WAKE stovykla 313 parke

Nuotraukų peržiūra

0
Aprašymas: Surfhouse LT kviečia į vandenlenčių stovyklas naujame 313 cable park Palangoje!

Planuojame dvi stovyklų pamainas:

• Birželio 24d. – liepos 1d.
• Rugpjūčio 5d. – 12d.

Kaina:

Gyvenant dviem stovyklautojams dviviečiame kambaryje,
stovyklos kaina yra po 449€ kiekvienam.
Jei pageidaujate kambaryje gyventi tryse ar keturiese,
stovyklos kaina trečiam ir ketvirtam stovyklautojui
kambaryje yra po 349€ kiekvienam.

Registracija ir klausimai asmenine žinute Guoda Malinauskaitė arba el. paštu guoda@surfhouse.lt

Treneriai:

Guoda Malinauskaitė
Vandenlente plaukia jau penktą sezoną. Kiekvieną sezoną dalyvauja Lietuvos čempionate bei kitose varžybose. 2017 metų sezoną ne kartą atsiėmė prizinę vietą – varžybose “Do you even wake?” iškovojo 1-ąją vietą, Lietuvos Wake čempionato 2-ajame etape Kaune užėmė 2-ąją vietą, Wake Fest 2017 taip pat atsiėmė 2-ąją vietą. Taip pat žiemą jau 7 metus čiuožia snieglente ir dalyvauja įvairiose varžybose, tarptautinėse stovyklose. Yra laimėjusi Lietuvos snieglenčių slopestyle čempionatą. Guoda turi sukaupusi nemažai patirties treniruojant kitus - vasarą rengė merginų wake/kite/surf stovyklas, o žiemą instruktoriavo snieglenčių stovyklose.

Gabrielius Bakševičius
Šis vardas dažnai girdimas ne tik vasaros metu vykstančiose vandenlenčių ar jėgos aitvarų varžybose, bet ir žiemos metu vykstančiose snieglenčių „Slopestyle“ varžybose. Vaikinas, kurį galima vadinti pasišventusiu lentų sportams ir ant lentos visais metų laikais praleidžiantis nemažai laiko. Vadenlenčių sporte jau sukasi nuo 2012 metų, kai Lietuvoje atsidarė vienas pirmųjų wake parkų Svencelėje. Nuo to laiko dalyvauja daugumoje varžybų, vykstančių Lietuvoje. 2015 metais, dar būdamas vaikų grupėje, Lietuvos wake čempionate iškovojo 1ą vietą visų turų apyskaitoje. Dabar Gabrielius dalyvauja PRO grupėje Lietuvos wake čempionate, kur 2017 metais viename iš etapų iškovojo 3ą vietą. Vasaromis Gabrielius gyvena prie Kuršių marių, kur plaukia jėgos aitvaru ir dirba instruktoriumi (turi išsilaikęs tarptautinės asociacijos IKO instruktoriaus padėjėjo sertifikatą. Žiemomis čiuožia snieglente. Gabrielius priklauso Lietuvos snieglentininkų komandai, aktyviai dalyvauja tarptautinėse varžybose, yra dalyvavęs keliuose Pasaulio jaunimo čempionatuose bei daug kitų tarptautinių varžybų. Gabrielius čiuožia snieglente didžiają savo laisvalaikio dalį. Sudėjus šiuos lentų sportus į vieną bagažą Gabrielius įgauna patirtį valdyti lentą taip, kad gali ja pasidalinti patardamas, kaip gražiai ir smagiai plaukti bei slysti ant figuru ir skristi aukštai.


Numatoma stovyklos programa:
Sekmadienis. Įsikūrimo bei susipažinimo diena. Renkamės apie 13-14val., susipažistame su vieni kitais, parku ir visos stovyklos programa, treniruotėmis. Treneriai suskirsto stovyklautojus į naujokus (niekada nebandę vandenlenčių sporto), antrokus (tie, kurie jau yra išbandę vandenlentes, moka išstovėti ant lentos) ir pažengusius (mokantys triukų pradmenis – pakeisti koją, padaryti šuoliuką iš vandens ollie bei perčiuožti per dėžę). Įsikūrę apartamentuose vyksta naujokų treniruotė, kurią veda operatoriai, antrokai bei pažengę gali susipažinti su parku bei apšilti. Vakare visi bendrai susirenkame vakarieniauti, aptarti rytojaus planus.

Pirmadienis-ketvirtadienis. Rytinė mankšta, pusryčiai. Kiekvienai grupei (naujokams, antrokams ir pažengusiems) kiekvieną dieną bus po dvi 2val treniruotes.
• Naujokai. Treniruotės 11 ir 15val. (operatoriai išmokina naujokus apsukti ratą sekmadienį, o jei reikia dar ir pirmadienį, po to naujokai pereina treniruotis pas Guodą ir Gabrielių, mokinasi tobulinti plaukimo techniką bei bandyti pirmuosius triukus – pakeisti koją ir t.t.)
• Antrokai. Treniruotės 9 ir 13val. Su Guoda ir Gabrieliumi. Mokinamasi atlikti pirmuosius triukus – pakeisti koją, šiuoliukas iš vandens, perčiuožimas per dėžę.
• Pažengę. Treniruotės 10 ir 14val su Guoda ir Gabrieliumi. Mokinamasi atlikti sudėtingesnius triukus – nušokti nuo tramplyno, padaryti grab’ą, ant dėžės išmokti boardslide ir t.t.

Kiekvienas stovyklautojas gali plaukti savarankiškai ne treniruočių metu.

Vakarais žiūrėsime filmus apie vandenlentes, vakarieniausime arba parke esančiame Briusly, arba keliausime į Palangą. Taip pat važiuosime pasivažinėti dviračiai, kartingais, šokinėsime vandens batutų parke. Visada seksime geriausius renginius Palangoje, duosime rekomendacija kur skaniausia Palangoje pavalgyti ar pasilinksminti, jei nuspręsite vakarą praleisti atskirai nuo grupės.

Penktadienis. Treniruotės iki pietų (apie 16val). Varžybos. Vakare keliaujame linksmintis į Palangą.

Šeštadienis. Ilgas miegas arba savarankiškos treniruotės, o popiet pradedama fotosesija bei filmavimas vandenyje. Savaitės aptarimas vakarienės metu.

Sekmadienis. Iki 11val išsikraustome iš apartamentų ir keliaujame namo, o jei kam liks jėgų ir noro gali dar savarankiškai plaukti.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika