apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Vilkaviškio miesto šventė 2018- „Mano miestas Lietuvoj įrašytas“

Nuotraukų peržiūra

0
Aprašymas: Rodos dar taip neseniai Vilkaviškio miesto šventės metu minėjome 320-ąjį mieto teisių ir herbo jubiliejų... Metai apsuko ratą ir vėl į duris beldžiasi šventė. Šiemet ji vėl neeilinė. Renginys ne tik „išaugs“ į dvi dienas, bet ir taps Pasaulio vilkaviškiečių sambūrio baigiamąja dalimi.
Jau nuo trečiadienio (birželio 27 dienos) visuose rajono kampeliuose prasidės kraštiečių susitikimai, Vyks konferencijos, sambūriai, koncertai, spektakliai, smagūs pasibuvimai kartu...visa tai moderuoja visuomeninis judėjimas „Už vieningą Vilkaviškio kraštą“ Nenuobodžiaus ir miesto šventės, kuri startuos birželio 29-tąją, dalyviai. Penktadienio pavakare į šimtmečio dainų šventę “Vardan tos...“ palydėsime gausų rajono meno mėgėjų būrį, klausysimės atlikėjo S. Prūsaičio koncerto. Nuo ankstaus šeštadienio ryto pradės šurmuliuoti amatininkų mugė, kursis įmonių, įstaigų, bendrijų kiemeliai. Jėgas išbandyti kvies šventinio bėgimo dalyviai, šachmatininkai, stalo žaidimų mėgėjai. Vilios įvairios sportinės rungtys, varžybos... Ypač daug veiklų bus skirta šeimoms. Tai spektakliai, koncertai, parodomosios programos. 2018 metų Vilkaviškio miesto šventė „Mano miestas Lietuvoj įrašytas“ bus dar didesnė, įdomesnė, aktyvesnė. Todėl kiekvienam privalu joje apsilankyti!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-669 Privatumo politika