apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
ROMANTIŠKASIS SMUIKAS DŽIAZE

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Muzikos festivalis "Užutrakio vakarai 2018"
ROMANTIŠKASIS SMUIKAS DŽIAZE

DŽERALDAS BIDVA, smuikas
FELIKSAS ZAKREVSKIS, fortepijonas
DONATAS BAGURSKAS, kontrabosas
DARIUS RUDIS, mušamieji

Programa
Claude Bolling
Aštuonių dalių siuita smuikui ir fortepijoniniam džiazo trio
Siuitos dalys: Romance, Caprice, Gavotte, Tango,
Slavonic Dance, Ragtime, Valse lente, Hora.


Claude Bollingas (g. 1930) – prancūzų džiazo pianistas, kompozitorius, aranžuotojas bei aktorius gimė Kanuose, studijavo Nicos bei Paryžiaus aukštosiose muzikos mokyklose.

Nuo vaikystės pasižymėjęs neįtikėtinu muzikanto talentu, sulaukęs keturiolikos metų C. Bollingas jau buvo profesionaliu džiazo pianistu, grojusiu su džiazo žvaigždėmis Lioneliu Hamptonu, Roy Eldridgu ir Kenny Clarku. Kaip džiazo atlikėjas bei kompozitorius C. Bollingas taip pat artimai bendravo su Duke Ellingtonu, Oscaru Petersonu, Stéphane Grappelliu ir Django Reinhardtu. Kompozitorių mažai domino avangardizmas. Priešingai, XX a. šeštajame dešimtmetyje jo kūryba įtakojo tradicinio džiazo atgimimą.

Kūrybinė draugystė C. Bollingą siejo ir su akademinės muzikos atlikėjais. Legendiniam prancūzų fleitininkui Jean-Pierre Rampaliui jo sukurta Siuita fleitai ir fortepijoniniam džiazo trio – barokinės elegancijos ir modernaus svingo lydinys – daugybę metų buvo ypač populiari JAV, jos įrašai pirmavo hitų paraduose. Vėlesnės siuitos gimė C. Bollingui bendradarbiaujant su gitaristu Aleksandre Lagoya, trimitininku Maurice André, violončelininku Yo-Yo Ma, smuikininku Pinchasu Zukermannu.

C. Bollingo šedevras – Aštuonių dalių siuita smuikui ir fortepijoniniam džiazo trio, sukurta 1977 metais, skambės koncerte Užutrakio rūmuose. Šio kūrinio atlikimui susibūrę atlikėjai – garsūs Lietuvos menininkai: Lietuvos kamerinio orkestro koncertmeisteris, orkestro „Kremerata Baltica“ artistas, Mažeikių meno festivalio meno vadovas, smuikininkas Džeraldas Bidva; daugybės populiarių projektų atlikėjas, ansamblio „4 Tango“ narys, pianistas Feliksas Zakrevskis; Lietuvos kamerinio orkestro artistas, ansamblio „4 Tango“ narys, kontrabosininkas Donatas Bagurskas; reikšmingą patirtį džiazo scenoje turintis ir vienas populiariausių Lietuvos džiazo atlikėjų būgnininkas Darius Rudis.
Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-9434 Privatumo politika