apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Vilnius Guitar Trio

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Tauragės džiazo dienos 2018
Trys pripažinti gitaros meistrai: Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič. Trys meniškos sielos, trys patirtys ir trys gitaros.„Vilnius Guitar Trio“ – kokybiškos muzikos mėgėjams pristatys įspūdingą programą, kurioje tokių pasaulinių grandų kaip Chick Korea, Al di Meola, Paco de Lucia, Sting, Charlie Parker, Gipsy Kings, The Beatles kompozicijas. Ggitaros virtuozai stebins ir pačių gitaristų sudėliota autorine muzikos mozaika. Profesionalios scenos meno atlikėjų tarpe „Vilnius guitar trio“ jau užsitikrino aukštą įvertinimą kaip profesionalus gitaristų ansamblis, turintis didžiulį kūrybinį potencialą. Ansamblio koncertinė programa labai plati ir spalvinga, apjungianti romantiškąjį fusion, žinomas klasikos metamorfozes, svajingąjį džiazą, aistringąjį flamenko. Gitaristų atlikime gausu virtuoziškų improvizacijų ir kūrybinio polėkio.

Trumpai apie „Vilnius Guitar Trio“ narius:

Artūras Chalikovas – „Vilnius Guitar Trio“ meno vadovas, gitaros virtuozas ir kompozitorius, populiarinantis fusion ir kitus muzikos stilius. Jo muzikavimas tai ne tik technika, bet ir emocijos, tikra romantikos išraiška. Artūro Chalikovo išskirtinumas – instrumentu ir garsu išdainuojamos melodijos, pasižyminčios sudėtingais sprendimais ir unikaliu skambesiu. Artūras Chalikovas yra gitaros mokyklos „Glorija“ įkūrėjas ir pedagogas, išbandęs savo jėgas su daugeliu žymių muzikantų, tame tarpe su Skirmantu Sasnausku projekte „Sambossa“ bei savo grupe „Jazz Brothers“. Šį puikų gitaristą galima nuolat sutikti įvairiose meno scenose. Artūras puikus improvizacijos meistras, nuolat ieškantis ypatingų dermių ir naujų išraiškos priemonių savo kūryboje.Gintaras Šulinskas – gitaros virtuozas, nuolat pristatomas, kaip vienas geriausių Lietuvos gitaristų. Dalyvavimas daugybėje festivalių, patirtis grupėje „Oktava”, Lietuvos lengvosios muzikos orkestre, amerikiečių miuzikle „Vestsaido istorija” ir kitur leidžia šiam gitaros meistrui mėgautis savo talentu ir tuo džiuginti klausytojus. Į jo koncertus ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje susirenka sausakimšos fanų salės.
Gintaro Šulinsko programose – nuo klasikos iki avangardo. Patirties ir eksperimentinio polėkio nestokojantis menininkas nuolat atranda vis naujas gitaros galimybes ir jomis nustebina savo klausytojus. Tai meistras, koncertuose demonstruojantis, kaip jis įvaldęs net 13 gitarų. Visomis jomis geba atskleisti vis naują gitaros pusę, ir vėl netikėtai nustebinant publiką.Andžėj Zujevič – profesionalus gitaristas, kuriam muzika yra gyvenimo būdas. Gitara yra neatskiriamas „pakeleivis“ visur ir visada, jos garsai skamba nepertraukiamai – namuose, mokant vaikus, vairuojant automobilį, atostogaujant, dirbant… Gitaristas įkvėpimo semiasi iš tokių muzikų kaip Pat Metheny, John McLaughlin, Tommy Emmanuel, Adam Rogers, Ulf Wakenius, Joe Pass, Wes Montgomery, Frank Gambale, Eric Clapton, Scott Henderson ir kt. Andžej labai dėkingas žinomam pedagogui S. Daugirdui, kurio pamokos praverčia tobulinant gitaros techniką bei kuriant įvairias kompozicijas. Atlikėjas vertina koncertus ir pasirodymus, kuriuose skamba tik gyva muzika. 2007 m. Andžėj baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (specialybė – džiazas). Konkursų „Gitaristų šėlsmas“ 2004 m. ir 2008 m. nugalėtojas, 2013 m garbinga antroji vieta “Rock/ Blues” kategorijoje. 2007 m. Eurovizijos dalyvis. Dalyvavo ir tebedalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose.Video: https://www.youtube.com/watch?v=MXHZl_LIFmk
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.06.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika