apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Renginys „Viena spalva – viena mintis“

Nuotraukų peržiūra

0
Nacionalinė biblioteka tęsia meno edukacijų ciklą ir kviečia dailės gerbėjus toliau mažais žingsneliais keliauti į naujas patirtis, sužinoti atsakymus į klausimus apie esmines komponavimo taisykles. Edukacijų vedėja, Nacionalinės bibliotekos kultūros projektų vadovė Eglė Jovaišaitė sako, kad šį kartą dėmesys bus sutelktas į vieną spalvą.

„Kūrinio kompozicijos dermei kartais reikia poilsio nuo spalvų. Anaiptol tai nėra nebaigtas darbas. Išgryninus mintį, išryškėja esmė. Modernizmo tapytojų kūryboje galima rasti raktą, kaip to pasiekti. Šiuo požiūriu mes turime būti pastabūs vartotojai arba nuostabūs kūrėjai. Monochrominės tapybos erdvėje formų ir linijų pasireiškimas suveda į vieną visumą, vieną idėją, vieną mintį. Tai – asmeninė patirtis...“ – sako edukacijos autorė menininkė E. Jovaišaitė.

Su kiekviena užduotimi vis nustembame, kiek dar galime išmokti ir sužinoti naujo. Taip kūrybiškai mokytis reikia nuolatinių pastangų, nuolat stebėti, apmąstyti ir įgyvendinti. Kompozicijos pagrindų pamokoje mokytoja remsis klasikinėmis kai kurių tapytojų (G. Braque, R. Matta, J. Gris, R. Dufy, A. Gleizes) temomis. Tai ir deformuotas natiurmortas, išskaidyta taurė, muzikos instrumentas, virstantis į begalę linijų... Šioms sudėtingoms kompozicijoms reikia ne tik spalvos minimalizmo, bet ir tonacijų gausos.

Laukiame Meno erdvėje, V a. visų, kas domisi kompozicijos pagrindais.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.07.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika