apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
G&G Sindikatas gyvai

Nuotraukų peržiūra

0
Lietuviško hiphopo muzikos vėliavnešiai, inteligentiški protestuotojai, brandžiausias hip-hopo kolektyvas, lietuviškos hip-hop muzikos sunkiasvoriai, laikui nepavaldūs grandai. Daug epitetų, tačiau jie visi apie vieną ir tą pačią grupę – „G&G Sindikatą“.

Sindikato smogikai liepos 13 dieną atvyksta į Kauną ir užsuks bytą „Adform kiemelyje“.

Praėjusiais metais grupė atšventė savo gyvavimo 21 metų gimtadienį, per kurį yra išleidusi 7 albumus ir 11 singlų. Po maždaug dvejus metus trukusio intensyvaus kūrybinio proceso „G&G Sindikatas“ šiais metais pristato naujausią savo darbą – albumą „99“, tai jau aštuntasis grupės albumas, kurio dainas išgirsite „Adform kiemelyje“.

Pirmą kartą pajutę areninio koncerto skonį Vilniuje 2017 metais, „G&G Sindikatas" ryžosi dar platesniam žingsniui. Kartu su visa grupe 2018 m. pavasarį turėjo pasirodymus „Uždegti šviesą“ sostinės „Siemens“ ir Kauno „Žalgirio“ arenose, kurie susilaukė ypatingo susidomėjimo. Šią vasarą Kaune vienintelis ir užvedantis koncertas po atviru dangumi, privalai čia būti.

● G&G SINDIKATAS

♫ https://youtu.be/3bqLu47TQwA
♫ https://youtu.be/n84YhW-x68w
♫ https://youtu.be/CnYzDjn45jk

► Kur? Adform Kiemelis, buvęs Ryšių kiemelis (Rotušės a. 19), Kaunas.
► Kada? Liepos 13-ąją, penktadienį, durys 19 val.

Staliukų rezervacija: https://www.agentura.lt
Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/g-g-sindikatas

SVARBU!
Vartai į Kiemelį atidaromi 19 val., koncerto pradžia 20:30, esant klientų eilei už vartų, renginys gali būti pavėlintas. Bilietai į renginį parduodami tik stovimi. Norint turėti sėdimą vietą, reikia papildomai rezervuoti stalą. Galima rezervuoti 4 - vietį stalą arba minkštasuolį. Minkštasuoliai talpina 8 žmones. 4 – viečio stalo rezervacijos mokestis – 10 eu. Minkštasuolio rezervacijos mokestis – 25eu. Rezervuojant stalą, būtina pasirinkti renginį, kuriam rezervuojate stalą. Rezervacijos mokestis yra negrąžinamas, jei klientas neatvyksta į renginį. Rezervacijos mokestis nėra depozitinis ar su galimybe išleisti bare. Atliekant stalo rezervaciją, reikalinga pervesti rezervacijos mokestį bankiniu pavedimu. Tik gavus patvirtinimą iš banko, kad mokėjimas įvykdytas, rezervacija yra patvirtinama. Elektroniniu paštu klientui yra išsiunčiamas patvirtinimo laiškas apie atliktą stalo rezervaciją. Rezervuojant svarbu žinoti kiek tiksliai bus žmonių, nes prie 4 - viečio stalo gali sėdėti tik 4 žmonės. Rezervavus stalą galėsite pasinaudoti atskira eile, skirta stalų rezervaciją turintiems klientams, norint pasinaudoti šia eile turėkite ant popieriaus atspausdintą Jūsų rezervaciją patvirtinantį laišką.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
9200.02.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-9368 Privatumo politika