apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Kompozitorės, mylimosios, mūzos

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: XXIII Pažaislio muzikos festivalis 2018
Atlikėjai

JŪRATĖ ŠVEDAITĖ-WALLER (sopranas)
AUDRONĖ KISIELIŪTĖ (fortepijonas)

Programoje
Robert Schumann, Johannes Brahms, Gustav Mahler, Ernest Charles


Bilietų kaina: 6 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 8 Eur


Dainininkės Jūratės Švedaitės-Waller ir pianistės Audronės Kisieliūtės koncerto programa sumanyta ir parengta gretinant kompozitorių Roberto Schumanno, Johanneso Brahmso, Gustavo Mahlerio bei Ernesto Charleso kamerinius-vokalinius kūrinius. Kokios moterys buvo šalia jų? Mylimosios, žmonos, mūzos, o gal konkurentės? Štai kompozitorės Clara Schumann ir Alma Mahler ilgai buvo savo vyrų šešėlyje, o Lili ir Nadia Boulanger – prancūzų kompozitorės įtakojusios ne vieno kompozitoriaus vyro kūrybą.
Kompozitoriaus Jono Švedo anūkė dainininkė JŪRATĖ ŠVEDAITĖ-WALLER atlikėjos kelią pradėjo būdama 12 metų – koncertais, pirmais įrašais, pasirodymais vaikų laidose televizijoje. Po studijų Lietuvos muzikos akademijoje ji išvyko į JAV, kur šiuo metu dėsto Konektikuto koledže bei Thames Valley muzikos mokykloje. Dainininkė yra koncertavusi keturiuose kontinentuose, dalyvavusi įvairiuose festivaliuose JAV, Lenkijoje, Italijoje, Izraelyje, Lietuvoje, jos scenos partneriai buvo Lietuvos kamerinis orkestras, Rytų Konektikuto simfoninis orkestras, kamerinis orkestras „Konektikuto Virtuosi“ bei kiti, žiūrovai jos klausėsi Konektikuto lyrinėje operoje, „Carnegie Hall“, Jeruzalės centre, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, „Metropolitano de Medellin“ teatre.
Pianistė AUDRONĖ KISIELIŪTĖ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos auklėtinė, bėgant metams nepraradusi ryšių su savąja Alma Mater ir dalinanti vertingas žinias Koncertmeisterio katedros studentams. Atlikėja gastroliavo Vokietijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje, JAV ir kitose pasaulio šalyse, nuolat dalyvauja prestižiniuose tarptautiniuose muzikos festivaliuose, darbuojasi daugybės tarptautinių muzikos atlikėjų konkursų, organizuojamų Graikijoje, Ispanijoje, Suomijoje, Austrijoje, Latvijoje, Moldovoje, Gruzijoje, Estijoje bei Lenkijoje, vertinimo komisijose.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2000.02.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika