apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Kūrybinės dirbtuvės „VASARA, VASARA…“

Nuotraukų peržiūra

M.Žilinsko dailės galerija Kaunas
2018.07.03 - 08.28   
Aprašymas: M. Žilinsko dailės galerijoje, Nepriklausomybės a. 12, Kaune,


kiekvieną liepos ir rugpjūčio antradienį, 12.00 val.,

muziejaus edukatorės kviečia tėvelius, senelius ir vaikučius į kūrybines dirbtuves „VASARA, VASARA…“

Jau pasimaudėte jūroje, paskanavote vyšnių močiutės sodyboje, grįžote į miestą, o iki mokslo metų dar toli ir neturite ką veikti? Tuomet atvykite pas mus!

Užsiėmimų programa:

„Šiurpuliukai ir amuletai“. Liepos 3, 10, 17 d., 12 val.
Svajojate paatostogauti Egipte, bet vis sutrukdo kokios nors aplinkybės? Jūsų smalsumą galime patenkinti, jeigu apsilankysite senovės Egipto ekspozicijoje. Čia ne tik sužinosite dar negirdėtų istorijų apie faraonų gyvenimą, bet ir pamatysite tikrą mumiją! Kuo tikėjo egiptiečiai? Kaip jie stengėsi gyventi, kad jų siela neatitektų demonui Amit? Kokius amuletus egiptiečiai naudojo nuo juodosios magijos apsisaugoti? Na ir žinoma, pasirūpinsime, kad jūsų nepaliestų mumijos prakeiksmas. Kartu kursime amuletą ne tik nuo blogo žodžio ar palinkėjimo apsisaugoti, bet ir teigiamiems pokyčiams prisišaukti.
Vadovė – Viktorija Radionova

„Pabaltijys: gamta ir žmogus“. Liepos 24, 31 d. ir rugpjūčio 7 d., 12 val.
M. Žilinsko dailės galerijoje atidaryta paroda: „Baltijos kaimynėms – 100. XX a. Latvijos ir Estijos dailė iš Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus rinkinių“. Parodoje lankytojai turės progą nusikelti į praeitį – 1918–1940 metus – ir pamatyti, kaip dailininkai kūrė, kaip atrodė ir kuo rengėsi žmonės, kuo skiriasi latviškas peizažas nuo estiško. Edukatorė supažindins vaikučius su tapybos, grafikos, skulptūros rūšimis ir žanrais, o, pasisėmę įkvėpimo, patys išbandysite savo kūrybinius gebėjimus – piešite ir tapysite lietuviškus peizažus, savo autoportretus arba visą draugišką šeimą.
Vadovė – Nijolė Jurkuvienė

„Art Deco ar Art Nouveau?“. Rugpjūčio 14, 21 d., 12 val.
Kuo skiriasi stiliai Art Deco ir Art Nouveau? Į šį klausimą tikrai rasite atsakymą atvykę į jums skirtą edukacinį užsiėmimą M. Žilinsko dailės galerijoje. Aptardami XIX a. ir XX a. sandūroje susiformavusį Art Nouveau bei kiek vėliau iš jo kilusį Art Deco stilius, pasitelkę keramikos ir baldų eksponatus, bandysime atrasti šių dviejų stilių skirtumus ir panašumus, žavėsimės XX a. pr. baldų ypatumais ir indų plastinės raiškos subtilybėmis. Supratę esminius kūrybinius principus, būsite pakviesti patikrinti savo naujai įgytas žinias žaidime „Deco ar Nouveau?“.
Vadovė – Saulenė Žardalevičiūtė

„Šimtmečio plakatas“. Rugpjūčio 28 d., 12 val.
Vis rečiau praeiviai skaito plakatų tekstus gatvėse ir vis dažniau apie renginius sužino iš Facebook‘o. Tačiau dar visai neseniai plakatas buvo svarbiausia viešosios erdvės komunikacijos priemonė. Tad siūlome apžvelgti plakato istoriją bei technikas vaikštant po parodą „Baltijos kaimynėms – 100“. Neabejojame, kad tikrai nustebins šis parodose retai matomas išskirtinis retro stiliaus grafikos rūšies žanras. Žinoma, galėsite patys parodyti savo kūrybinius gebėjimus ir sukurti plakatą, skirtą Baltijos šalių šimtmečiui.
Vadovė – Saulenė Žardalevičiūtė

Užsiėmimo trukmė ~ 60 min. Užsiėmimo kaina tėveliams 2 Eur, vaikams 1 Eur. Registruotis reikia iš anksto telefonu (8-37) 22 94 75. Papildoma informacija tel. (8-37) 32 25 49.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2000.07.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2018 Privatumo politika