apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
EDGAR SABILO TARPTAUTINIS KVINTETAS

Nuotraukų peržiūra

0
Edgar SABILO / pianinas
Ksenija SELEZNEVA / vokalas
Roman PLOTNIKOV / kontrabosas/ bosine gitara
Bharata RAJNOŠEK / pučiamieji instrumentai
Vladimir BORISOV / būgnai

Lietuvos džiazo pianisto Edgar Sabilo suburtas tarptautinis kvintetas atliks tradicinio džiazo kompozicijas, džiazo standartus, improvizuos pop muzikos kūrinių bei įvairių šalių liaudies dainų temomis. Skambės ir muzikantų autorinės kompozicijos.

Edgar Sabilo – profesionalus džiazo pianistas, muzikuojantis kone dvidešimt metų, muzikos pažinimą pradėjo Balio Dvariono muzikos mokykloje (mokyt. O. Molokoedov, V. Jalova), studijas tęsė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje (prof. A. Anusauskas) bei Gnesino Akademijoje Maskvoje (prof. I. Bril). Muzikantas patirties sėmėsi įvairiose tarptautinėse stažuotėse, tame tarpe ir Olandijoje, Groningeno muzikos akademijoje. E.Sabilo – tarptautinių konkursų dalyvis ir laureatas.

Ksenija Selezneva – jauna, perspektyvi džiazo vokalistė. Ksenija dalyvavo ne viename festivalyje su savo solinė programa. 2017 metais Ksenija tapo prestižinio konkurso Maskvoje „Gnesin Jazz Voice 2017“ laureate. Bliuzas, soul, funk – mėgstamiausi dainininkės stiliai.

Bharata Rajnošek – čekų džiazo muzikos atstovas, multiinstrumentalistas grojantis su saksofonais, trimitu, flugelhornu, fleita, klarnetu, bosiniu klarnetu, trombonu ir kitais instrumentais. Dirbo su tokiais džiazo muzikantais ir kolektyvais kaip Extempore, Pavel Richter, Jazz Efterratt, Jana Koubkova, Švihadlo, Babalet, Will Calhoun ir Doug Wimbish, Wooden Toys, Ian Wood, Ondrej Smeykal, Feng Yun Song, Vesna Caceres ir daugeliu kitų.

Roman Plotnikov – džiazo kontrabosininkas baigęs Maskvos Gnesino muzikos akademiją. Koncertavo su tokiais muzikantais kaip Igor Butman,Valeriy Ponomarev, Sheron Clark, Ray Brown JR, Irina Rodiles, Sergey Golovnia, broliai Bril ir kt. Tarptautinių konkursų laureatas. Muzikantas turi savo aktyviai koncertuojančią grupę.

Būgnininkas Vladimir Borisov aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Rusijoje bei Europoje. Koncertavo su tokiais žinomais muzikantais kaip Bill Saxton, Gail Pettis, Ray Brown Jr, Alex Sipiagin, Leonid Ptashka, Igoriu Širokovu Labai ilga laiką grojo A.Kruglovo ansamblyje.

Daugiau informacijos:
www.klubasramybe.lt

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami tel.: 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.07.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika