apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Konservuotas juokas

Nuotraukų peržiūra

0
,,Konservuotas juokas“ – grupinė menininkų Tomas Ellerio (Viena), David Mutho (Turku/Viena) ir Axel Stockburgerio (Viena) darbų paroda. Autorių atsirinktų kūrinių kompozicija pagrįsta šiuolaikines globalizacijos formas lydinčiomis ekspansijos ir normalizacijos jėgomis.

Kad būtų pasiektas augimo tęstinumas, šiandieninis kapitalas ima vis labiau priklausyti nuo sklandžias transakcijas tarp skirtingų nacionalinių ir lokalinių ribų garantuojančių formatų ir protokolų steigimo bei jų vykdymo. Materialūs šio vystymosi padariniai puikiai parodomi įdiegiant DIN* normas technologiniams prietaisams, konteinerių sistemoms bei paštui – taip jos reguliuoja regioninių resursų komercializaciją. Tačiau taip pat egzistuoja ir kultūriniai bei politiniai formatavimo modeliai, vis dažniau matomi tiek populiariojoje kultūroje, tiek šiuolaikiniame mene. Taip pat kaip ir „Konservuoto juoko“ garso takeliai, prie kurių esame pripratę kaip prie tam tikro žiūrovų reakcijos normos, jau giliai įdiegtos į pramogų industrijų ,,muilo operas”, šios standartizavimo formos dažnai yra tokios savaime suprantamos, kad šiuolaikiniai kultūros vartotojai jas paprasčiausiai praleidžia pro ausis. Iš tiesų, dažnai rasdami kelią į pasąmonės klodus, kuriuose jie gali gyventi tarsi besivaidenantys numanomos natūralizacijos artefaktai, „Konservuoto juoko“ garsai tampa „natūralia“ tokių pramogų formos atmosfera.

Parodos kūriniai šiuos fenomenus nagrinėja iš skirtingų perspektyvų, pasitelkiant skirtingas priemones. Thomas Eller lankytojams pristato vizualinį ekspansijos proceso kaip susiskaidymo vertimą, tiksliai nurodantį neišvengiamo nenuspėjamumo jėgų link – tam naudojamos atvirosiose kasybose tarp valstybių sienų pritaikomos technikos. David Muth savo dirbtinių gėlių dekoracijų serija sprendžia prijaukintų natūraliųjų formų estetines normas – jai pagrindą kuria globalizuoto pasaulio gyvenimo būdas bei milžiniška dekoracijų industrija. Axel Stockburgerio kūrinyje ,,Bestiariumas” nagrinėjamos globalinio kultūrinių naratyvų – pavyzdžiui, Pokemonų visatos – pritaikymo pasekmės: kaip lokalizacijos procesas tampa išeities tašku poezijai-virš-lokalumo. Stockburgerio Transformerių video įrašai siūlo įsitraukti į cosplay persirengimo fenomeną ir kaip jis tapo traukos reiškiniu pasauliniu mastu, leidžiančiu fanams išvystyti savitus korporacinių fantastikos visatų kanonų variantus.

* Vokietijos standartizacijos institutas (vok. Deutsches Institut für Normung)


Tomas Eller gimė 1975-aisiais Merane, Italijoje, šiuo metu gyvena ir dirba Vienoje, Austrijoje. Studijavo skulptūrą, tapybą ir naująsias medijas Vienos Taikomųjų menų universitete (Alfred Hrdlicka / Brigitte Kowanz) bei Vienos Dailės akademijoje (Peter Kogler). Paskutiniu metu dalyvavo parodose Kunstverein Liudvigsburge, Kunstraum Bernsteiner Vienoje ir Künstlervereinigung Maerz Lince.

http://tomaseller.com


David Muth yra menininkas, muzikantas ir programuotojas. Užaugęs Zalcburge, Austrijoje, nusprendė išvykti studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Middlesex universitete, kur įgijo skaitmeninių menų magistro laipsnį. Šiuo metu David gyvena ir kuria Vienoje ir Turku, Suomijoje. Jo meninė praktika sujungia konceptualiąją ir eksperimentaliąją prieigos šakas, yra papildoma kūrėjo patirties architektūroje. Kuriami projektai – tai instaliacijos, reaktyvios aplinkos, videodarbai, fotografijos, taip pat ir muzikinės kompozicijos, performansai. Mutho darbai rodomi visame pasaulyje: Montrealio šiuolaikinio meno muziejuje, Kiasma modernaus meno muziejuje Helsinkyje, Linco institute Ars Electronica, Pažyžiuje Le Cube skaitmeninio meno centre, Gijone Laboralyje, Madride Sofia Reina muziejuje, Zalcburgo modernaus meno muziejuje ir kt. Taip pat jis moko Goldsmith universitete ir Karališkajame menų koledže (JK).
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.07.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika