apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Algio Kriščiūno paroda: Sapnuojant gyvenimą

Nuotraukų peržiūra

0
Algis Kriščiūnas, popart krypties menininkas, tapytojas, fotografas, iliustratorius ir muzikantas. Daugiau kaip 20 metų - vienas populiariausių Lietuvos fotografų, atpažįstamas iš savito siurrealistinio stiliaus. Pastaruoju metu Algis Kriščiūnas daugiau laiko skiria tapybai ir popartiniams darbams. Jo ryškūs, išraiškingi aliejumi ir akrilu tapyti paveikslai ir popartinė grafika užkariauja modernaus meno mylėtojų širdis ir interjerus. Didelio formato paveikslai puošia viešbučius, restoranus ir kitas viešas erdves.

Šioje parodoje pristatomi 2015-2018 metais sukurti darbai. Dauguma jų - iš ispaniškojo, Kanarų salos Fuerteventūros periodo, kur menininkas su šeima žiemoja jau septintus metus. Bėgdamas nuo žiemos šalčio ir tamsos Algis Kriščiūnas "emigruoja" į Fuerteventūrą - vulkaninę salą Atlanto vandenyne ir atsiduoda kūrybai.

"Asketiška gamta - juodi kalnai, skurdi augmenija ir niekada nenurimstantis vėjas man padeda susikoncentruoti, įsiklausyti į save ir atrasti giliausiai paslėptus jausmus. Tie keturi pabėgimo mėnesiai - tarsi savęs pažinimo mokykla. Tai laikas, kurį skiriu savianalizei ir kūrybinei meditacijai."

Algio Kriščiūno kūryba atskleidžia jo egzistencialistinę filosofiją ir humanistinį gyvenimo suvokimą. Menininko kūriniai pilni asmeninių išgyvenimų, nerimo ir džiaugsmo, slaptų žinučių ir prasmių, kurias kiekvienas žiūrovas perskaitys asmeniškai.
Daugiau darbų rasite www.krisciunas.com

Algio Kriščiūno fotoprojektai: savaitgaliais Kablys + Jūra erdvėse fotomenininkas planuoja rengti interaktyvias fotosesijas, kuriose kvies dalyvauti visus norinčius. Pernai tokiuose projektuose dalyvavo daugiau kaip 300 savanorių ir sulaukė daugybės gerų atsiliepimų. Šiemet, planuojami septyni kūrybiniai savaitgaliai, o jų rezultatai bus eksponuojami ir pasiliks Kablio patalpose.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2018.07.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-6697 Privatumo politika